Суслова хоче розбурхати президентську область

26 марта 2015, 21:35
8
283
Суслова хоче розбурхати президентську область

Народний депутат із Житомирщини Ірина Суслова, разом із нардепами Юрієм Македоном, Єгором Фірсовим та Геннадієм Ткачуком влаштували чергову провокацію у Вінниці

Народний депутат із Житомирщини Ірина Суслова, яку нещодавно вигнали із «Самопомочі», разом із нардепом від БПП Юрієм Македоном, нардепом від «Удару» з Донецької області Єгором Фірсовим та нардепом-ударівцем вінничанином Геннадієм Ткачуком влаштували чергову провокацію у Вінниці.
Вони вирішили збурити народ, організувавши прес-конференцію на тему: «Вінниця обирає нового ректора або Люстрація в вишах». Але, не запросивши жодного представника вінницьких вишів, хотіли зробити гарну картинку на відео аби дискредитувати роботу владної коаліції і Президента.

Прес-конференцію Суслова готувала саме по Вінницькому аграрному університету – найбільш чисельному вишу у Вінниці. Хоча у цей час, вибори оголошені також у Вінницькому педагогічному університеті. Чому Суслова вирішила збурити людей і говорити про Вінницький аграрний?! Вона просто використовує хорошу можливість. У зв’язку з переходом із МінАПК до МОН студентам і працівникам вишу 2 місяці не виплачували ні стипендій, ні зарплат. Вона знала, що колектив і так настраждався, що люди всі обурені такою ситуацією і, не запросивши їх на прес-конференцію, вона просто підніме черговий скандал у області. Але Суслова провалилась, бо на конференцію з’явилась не така маса людей, на яку розраховувала Суслова. Але і їм вона не відповіла на жодне з критичних запитань, вона просто втікла з прес-конференції.
Такого у Вінниці ще не бачили. Потім, таємно, за участі проплочених ЗМІ, організувала прес-зустріч у готелі «Вінниця», на вході якого стояла охорона нардепа Геннадія Ткачука, яка не впустила жодного представника громадськості. Не знаю для чого було так грубо порушувати права громадян. Таке враження, що людей навмисно вигнали на вулицю аби привернути увагу перехожих городян, які зупинялись, запитували що відбувається. Люди стояли у центрі міста з плакатами і говорили прості речі: «Почуйте нас! Припиніть сіяти хаос! Дайте нам нормально працювати і навчатись!».
Навіщо у Вінницькій області заїжджим депутатам влаштовувати провокації, а деяким місцевим – їм підігрувати. Схоже, що ціль у них набагато глибша. Суслова вже декілька разів засвітилась у Вінниці з підтримкою Хорта, який, для довідки, брав участь у захопленні Вінницької ОДА 6 грудня та зробив гарну картинку російським ЗМІ, топтавши портрет Президента і говоривши лайливі слова в його адресу. Тоді кого захищає Суслова?! Який у неї інтерес?! Чи може вона відпрацьовує кошти своїх замовників аби дискредитувати владу у Вінницькій області і підбурювати людей проти Президента. Погодьтесь, що такими провокаціями і шантажем стабільності не доб’єшся.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.