Як заробити депутату за кілька виступів, поради від Суслової

25 марта 2015, 18:16
2
74
Як заробити депутату за кілька виступів, поради від Суслової

Житомирський аграрний один із університетів , які потрапили під жорстку критику народного депутата Ірини Суслової. Хоча критикою це назвати важко, скоріш просте бажання засвітитись і заробити гроші.

Спостерігаючи за діяльність Суслової, я помітив таку тенденцію - дуже часто вона розпочинає свої провокативні акції,обливає брудом, пише свої депутатські запити, висвітлює (піарить) їх у ЗМІ, на брифінгах, але в один момент про це все забуває ніби нічого й не було.
Чому так - відповіді дві: або відкупились, або більше не платять за цю роботу. Яскравим прикладом є Житомирський аграрний, із достовірних джерел кола вищого керівництва університету стало відомо про значні відкупні для того, щоб Суслова забула про них, сума ця коливається в межах 50 тис. доларів. Але Суслова, як порядна шавка, вирішила розвести керівництво вузу, вимагаючи заплатити знову, шантажуючи тим, що скоро відновить свою брудну кампанію проти університету.

Поспілкувавшись із наближеними особами до керівництва університету можу із впевненістю сказати, що Сусловій більше ніхто не заплатить. І ще більше - є відеозапис, поганої якості, скажу чесно, але звук хороший, де вона отримує гроші. І якщо вона знову відновить брудну кампанію проти ВУЗу, керівництво пообіцяло оприлюднити відео та написати заяву до правоохоронних структур за фактом вимагання коштів.

Хочу навести цитату журналіста Української правди Сергія Іванова щодо переходу Суслової від партії Самопоміч до Волі: “Не знаю, чи є якийсь зв'язок між зміною Суслової табору, а також її новими автомобілем і айфоном 6-ї моделі, але як на мене, то занадто багато раптових благ ще до прийняття присяги звалилося на молодого депутата, який ще пару місяців тому скаржився на старий апарат з розбитим дисплеєм, хронічну нестачу грошей і неможливість продати свою допотопну "Ауді" в древньому як світ кузові. Може, лотерею виграла - хіба мало”.

Це не перший і думаю не останній факт вимагання коштів від «молодого» казнокрада, не забуваємо, що ми створюємо нову європейську державу і вона починається з кожного з нас. Вимагають гроші – не ведіться, а одразу пишіть заяву у правоохоронні органи. Скільки ВУЗів вже постраждало і ще постраждає від діяльності цього недодепутата.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: корупція,Верховная Рада,шантаж,народный депутат
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.