Життя триває - точиться війна ...

17 марта 2015, 13:02
відеограф
0
72
Життя триває - точиться війна ...
Захистники України в штабі КК УНСО Вінниччини.

З передової до друзів заїхали кіборги.

Не дивлячись на певні перетрубації в колективі - робота продовжується у звичному режимі, так як менше її не стає, а навпаки. Особливо з огляду на виконання завдань на кордоні та облаштування нових вишкільних баз. 

Сьогодні ж, до того, у нас - день Відкритих дверей! Заходять друзі і небайдужі вінничани, так як кожен прагне отримати відповіді щодо того, що сталось? і що робити? Пояснюємо. Отримуємо розуміння і підтримку.

Особливо приємно було зустрітись з нашими побратимами з передової. Це друг Плюс-плюс та кіборги з#ДУК #ПС - друг Куба та друг Жук. Розуміння щодо завдань і потреб по налагодженню дієвої системи територіальної оборони Вінницької області, в тому числі і на основі добровольчих підрозділів, спонукає всіх нас потроїти зусилля, зосередити основні людські та матеріальні ресурси саме на цій надзвичайно важливій ділянці роботи.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.