Як агенти ФСБ ідуть на підвищення в СБУ

11 марта 2015, 20:46
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
4
261

Ви можете уявити, щоб в уряді рейхсканцлера Гітлера працював агент НКВД? Або - навпаки?

А в Україні так буває. І це під час війни!

Махрові ватніки, які присягли на вірність Кремлю, дуже непогано себе почувають в нашій країні, обіймаючи високі посади.

Вже не раз писав про московських агентів, які прилаштувалися при новій владі. Декого зусиллями нашої команди та інших патріотів вдалося прибрати з посади, як, наприклад, екс-замміністра інфраструктури Олександра Каву та екс-суддю Києво-Святошинського районного суду Юрія Бурбелу. Але ця історія вже просто не налазить на голову.

Більше місяця тому оголошено у розшук колишніх працівників СБУ Тоцького та Ганжу за розгін Майдану в Дніпропетровську та підозру у державній зраді. Йдеться про злочини на користь Росії, про рекет і хабарництво.

Однак один з найближчих підручних Ганжи, який безпосередньо займався травлею дніпропетровських активістів не лише залишився в СБУ, а й ...пішов на підвищення.

Олександр Климчук тепер є начальником відділу по боротьбі з кіберзлочинністю Дніпропетровського обласного управління СБУ. ВДУМАЙТЕСЬ! Під час війни у прифронтовій області в СБУ на високій посаді працює чистий ватнік... Це як називається?

До речі, Климчук відомий не тільки репресіями проти українців. Проти нього після Революції було порушено кримінальну справу за вимагання. Але її ...не розслідують. Хоча є свідчення потерпілого, у якого вимагали хабар.

І, незважаючи на численні звернення народних депутатів від Радикальної партії Ляшка - реакції керівництва СБУ досі немає. Наполегливо прошу підлеглих пана Наливайченка показати Валентину Олександровичу цей виступ. Може, тоді нарешті буде реакція?

 

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Москва,СБУ,ФСБ,сепаратизм,Наливайченко,Кремль,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,liashko,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.