Сповідь корупціонера

4 марта 2015, 22:53
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
275

С жахом дізнався, що я, виявляється, корупціонер. Колеги Ігор Мосійчук і Дмитро Лінько - теж


Сьогодні разом з адвокатами та Героєм України Дмитром Павличком пішли на
антикорупційний комітет ВР розповісти про наш законопроект про звільнення політв'язнів.

Всі нісенітниці щодо того, начебто в переліку є реальні злочинці, ми розбили фактами, що свідчать про протилежне. По кожному із політв'язнів, по якому виникали питання, ми відповіли. Аргументуючи фактами, а не поширеною рядом ЗМІ відвертою брехнею за гроші спонсора розстрілу Небесної Сотні банкіра Дідичка.

Комітет вирішив, мовляв, проект закону містить ознаки корупції. І аргументує цю "корупцію" тим, що згідно нього парламент бере на себе повноваження МВС, прокуратури і судів.

Це повна ахінея, абсолютно позбавлена здорового глузду. Тим більше, є відповідний правовий прецедент - прийняття Радою ще минулого скликання законопроекту Олега Ляшка про звільнення політв'язнів, завдяки якому на волю вийшли нинішні народні депутати Ігор Мосійчук та командир полку "Азов" Андрій Білецький, адвокат Віктор Смалій, доктор історичних наук Олег Однороженко, Дмитро та Сергій Павліченки, ротний командир "Азову" Володимир Шпара, боєць батальйону "К-2" Сергій Бевз, народний месник Віталій Запорожець та інші патріоти.

На жаль, на момент підготовки того законопроекту Комітет визволення політв'язнів на чолі з командиром батальйону ОУН Микола Коханівський і Тетяна Близнюк не володів інформацією про всіх політичних в'язнів.

Ми вирішили виправити цю ситуацію. Однак полум'янні "борці з корупцією" вважають, що "навіть, якщо люди достойні, є ж суд". Себто хай борці з режимом Януковича сидять у холодних тюрмах, поки ми в теплих кабінетах Верховної Ради.

Цікаво, в Україні є хоча б один ідіот, який вірить у чесність судів?

Комітет ВР з протидії корупції сьогодні вчинив моральний злочин. Найактивніші його співучасники - Борислав Береза, Віктор Чумак і (як казав неокласик Борис Філатов) придурошний Лещенко, він же Сергій Лещенко.

Сором їм і ганьба! Хай би краще вони посиділи у тюрмі, ніж ті, незаконне утримання яких вони благословляють.

Водночас дуже дякую і розповім про це обов'язоково родинам політв'язнів тим, хто проявив принципову позицію і підтримав наш законопроект - голові Комітету Єгор Соболєв, Iгор Луценкo, Iгор Попов, Юрій Дерев'янко, Юрію Тимошенко.

P.S. Хай мене 100 разів назвуть корупціонером, і лохи на це поведуться, але політв'язні будуть на волі. А ті, хто їх посадив - у тюрмі.

 

 

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Рада,корупція,МВС,парламент,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,Ігор Мосійчук,змі,політв`язні,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.