Десятки тисяч доларів на "чорнуху" для боротьби із конкурентами

4 марта 2015, 15:13
0
52

На сьогоднішній день в Україні існує більше півтисячі ресурсів, репутація яких носить відверто вірну назву «зливних бачків».

На народного депутата від Блоку «Петра Порошенка» Руслана Демчака, вже вкотре «ллється» чорнуха.  Причому активність чорнушників зашкалювала на передодні виборів, як 2012 року, так і 2014 року. Звинувачення без об’єктивних доказів про те, нібито Руслан Демчак проводив протизаконні угоди через фіктивних підприємців.

При цьому «автори» рясно публікують списки неіснуючих компаній, невідомих людей - «мертвих душ» та сфальсифіковані документи, які скоріше нагадують презентації зроблені студентами.  Але прикривають це безглуздя депутатськими зверненнями.

Звернувшись безпосередньо до Руслана Демчака, дізнаємось про те, що матеріали дійсно мають  наклепницький характер. Справа, виявилась введенням в оману фіктивними зверненнями до народних депутатів, які реагувати по стандартній процедурі.

У прес-службі Руслана Демчака в свою чергу зазначили, що від народних депутатів, що подавали депутатські звернення отримані листи із роз’ясненням та  вибаченнями.

На сьогоднішній день в Україні існує більше півтисячі ресурсів, репутація яких носить відверто вірну назву «зливних бачків». Аудиторія ресурсів не постійна та мізерна, але за рахунок того, що інформація псевдожурналістів роздувається через соціальні мережі, дозволяє статтям з цих ресурсів певний час жити в інтернеті.

Вартість «замовних кампаній» на таких ресурсах досягає десятки тисяч доларів! Під роздачу попадають як правило ті, хто має авторитет,  є лідерами думок. Замовників також легко прорахувати. Це як правило найближчі конкуренти по політичній арені.

Максимальна доступність до інформації значно скоротила кількість наївних людей, готових повірити фейковій інформації в ЗМІ.

Чорний піар є «зброєю», але головна проблема полягає в тому, що його використання не гарантує перемоги тому, хто вирішує застосовувати цю технологію проти своїх конкурентів. Люди, які ведуть нечесні перегони, врешті-решт самі програють.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.