Коли прийде старість...

1 марта 2015, 19:52
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
312

Якщо, дай Боже, доживу до старості - вона пройде тут, на ЗакарпаттіВ маленькому тихому раю на березі Тиси, Ужа, Латориці чи Боржави.

Буду писати мемуари, садити дерева і відкрию бульдожачу ферму. Буду культивувати нову породу собак - білий український бульдог.

В Україні давно буде мир, спокій і достаток. І тому Верховну Раду не дивитимусь навіть по трансляції.

До мене приїдуть старі друзі з бурхливої молодості. Я буду їсти з ними лоці й боб левеш, пити сливовицю, курити сигари і слухати циганських скрипалів. Будемо згадувати революцію, війну, верховну раду, постійні звернення людей і не вірити, що життя, схоже на пекло, вже закінчилась, і настав тихий спокійний рай.

Потім ми підемо збирати ягоди в лісі і випадково зайдем в Словаччину або Угорщину. І поїдемо на електричці у Відень.

Вернемось у Транскарпатію - і одразу в село Лумшори, де живуть самі люті бандерівці, які варять людей живцем у чугунних казанах, мов чорти у пеклі. Гріти старі кістки, згадувати молодість і дихати горами.

...але то всьо ще дуже не скоро.

Вчора відкрив громадську приймальню в Ужгороді. (Івана Франка, 1-в, офіс 1). Прийняв 8 виборців, зокрема пораненого з 128 батальйону ЗСУ Руслана Шніцера.

Люди приходять із своїм болем. Земельні питання, корупція, свавілля місцевих чиновників, проклята бюрократія. Допомагати тим, кому можеш, тим, чим можеш - справа честі. Інакше навіщо було йти у депутати...

На фото з керівником моєї приймальні і моїм помічником-консультантом Федіром Собовим.

P.S. Транскарпатія, як не хочеться покидати тебе!.. Але завтра - сесія парламенту. Я скоро приїду знов.


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ужгород,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,народний депутат,Закарпаття,приймальня,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.