Московським скоморохам не місце в Україні

23 февраля 2015, 18:54
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
224

Пєсні-пляски Таїсії Повалій і Ані Лорак (справжнє ім'я - Кароліна Хуйок) для путінської камарільї - гидкий і цинічний плювок на могили тих українців, які загинули з вини московських окупантів


Скоморохи, які співають для розваг агресора в той час, коли вбивають їхніх співвітчизників - це навіть не політичні проститутки. Це просто суки, позбавлені совісті.

Тому підготував два звернення.

Перше - міністру культури України В'ячеславу Кириленку з вимогою позбавити Повалій і Хуйок звання Народної артистки України, всіх отриманих винагород та заборонити вести професійну діяльність: давати концерти, виступати на ТВ і радіо і т.д

Друге - голові Державної міграційної служби Сергію Радутному з вимогою позбавити вказаних вище сучок українського громадянства.

Вони паплюжать велич української пісні і своєю зрадницькою позицією ганьблять наш народ, який має стільки горя і страждань через Путіна і його поплічників.

Замість того, щоб їхати у військові частини й бази добровольчих батальйонів з концертами, аби підтримати наших бійців - Повалій і Хуйок їдуть у Кремль на бал сатани. То хай ці бляді продажні їдуть вже на зовсім з нашої землі.
Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Кириленко,Ани Лорак,Кремль,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Таїсія Повалій,громадянство,фракція РПЛ,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.