Тремтіть, тварі проросійські!

6 февраля 2015, 21:18
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
3
169

Отже, на тему борітеся-поборете


Як в українському (!) уряді можуть працювати проросійські тварі?.. Це на голову не налазить. Ми обов'язково виженемо кожного сепаратюгу. Хай не за один день, але руки дійдуть до кожного.

Наші дії проти сепаратиста Олександра Кави, який з незрозумілої причини був призначений заступником міністра інфраструктури, дали результат.

Щойно завершилась зустріч Ради коаліції з Президентом, прем'єр-міністром і частиною складу уряду.

Арсеній Яценюк після виступу Олега Ляшка заявив, що звільнить Каву.

P.S. В коридорі однієї з установ сьогодні ввечері випадково зустрів міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Як виявилось, Арсен Борисович слухав мій виступ у Раді і серйозно зацікавився питанням Кави -московського агента в українському уряді. Обіцяє адекватну реакцію МВС на дії сепаратиста.

P.S.S. Тремтіть, ватніки прокляті, доберемось до кожного і не дамо вам на крові наших Героїв дориватися до посад. І допоможемо правоохоронним органам вас посадити.

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Рада,МВС,парламент,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,уряд,Арсеній Яценюк,Арсен Аваков,Кабмін,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.