Ще один кримінальний авторитет став "громадським активістом"

29 января 2015, 16:53
Владелец страницы
1
425

Цього разу він вирішив сховатися в лавах "Правого сектора"

На Тернопільщині під покровом громадських організацій, зокрема "Правого сектора" починають діяти люди, які мають багате кримінальне минуле.

На своїй сторінці у "Фейсбуці" "Правий сектор" Тернопільщини закликає захистити їхнього активіста Олега Селецького, якого мають черговий раз судити 2 лютого.

Раніше Олег Федорович Селецький вже був засуджений в березні 2000 року до позбавлення волі терміном на 3 роки з конфіскацією майна і валютних цінностей з відстрочкою виконання вироку на 2 роки. Тоді ж він і заплатив штраф в сумі 1700 грн.

Вже в листопаді цього ж року Селецький умудрився знову порушити закон, за що отримав реальний термін увязнення на 5 років і 6 місяців з конфіскацією майна. Вийшов достроково.

у 2006 році знову був засуджений та сплатив штраф у сумі 510 грн.

У 2008 році вкотре сів на лаву підсудних та отримав реальний термін позбавлення волі, який згодом був замінений на виправні роботи. Вийшов на волю в квітні 2012 року.

Невже такі "активісти" мають будувати нову Україну. Чи розуміє "Правий сектор" хто є хто в їхніх лавах? Що скажуть прості громадяни, друзі і родичі яких зараз в лавах добровольчих батальйонів та батальонів УМВС воюють на Сході.

Невже і їм такі як Селецький запудрять мозги?
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Тернопільська область,Люстрація,міліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.