Грецiя повинна стати федеративною !

29 января 2015, 16:22
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
246

Зробив заяву щодо необхiдностi федералiзацї Грецiї.

Щодо заяви мiнiстра закордонних справ Греції, який виступив за федералiзацiю України. 

Я роблю заяву-виступаю за федералiзацiю Грецiї. 

Нагадаю, що Грецiя вже довгий час блокує навіть назву сусідньої держави "Македонiя," вимагаючи,щоб її називали "республіка Скоп'є"(за назвою столицi) , через що частина європейських країн називає Македонiю "колишньою югославською республiкою Македонія". 

А справа в тому,що в самій Греції є історична провінція "Македонія", і Грецїя боїться,що країна з аналогічною назвою може мати територальні претензії до неї. 

Тим бльше, що в рiзних регiонах Грецiї, i зокрема на півночі Греції зосереджені компактні поселення слов'янського(помаки, македонці,болгари) населення, компактні поселення румуномовних мегленiтiв, волохiв,аромунiв, а також-туркiв, албанцiв та iнших.

Як громадський і політичний діяч роблю офіційну заяву: враховуючи неоднозначний історичний досвід земель, які нині входять до держави під назвою "Греція" вважаю,що найкращий устрiй для цієї держави-стати федеративною державою.

P.S. Чітко знаю,куди тепер нікому не радитиму їздити у відпустку-до Греції.До побачення, Греціє!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.