Ніч, коли не можеш заснути

25 января 2015, 14:38
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
68

Скажіть, один я не можу заснути?..


Ні, це не початок війни. Вона почалась значно раніше. Процес наростав за історичним масштабом, вбитими, пораненими, рівнем підговки обох сторін, складністю ситуації в цілому, неначе сніжний ком. Цими днями війна перейшла у фінальну стадію. У нас сильний ворог. Але з нами Господь. Важко писати... Наче вмію, але важко підібрати слова один до одного, коли починаєш писати про те, що насправді відбувається. Вмикаєш хорошу музику - і стає легше. Народжується справжня нація. Пологи - важкі. Зі слізьми і кров'ю... Тим, хто не вірить, що Україна переможе Росію внаслідок нерівності сил, хочу нагадати, що малолєтки з коктейлями Молотова і камінням подолали, здавалося б, всесильного Януковича з мусорами, прокурорами, суддями і т.д. Народжується... Чи не буде викидня? - все залежить і від самої нації, і від тих, кому вона довірила керувати країною. Коли людям буде байдуже - не народиться. Коли політичні протиріччя вище Перемоги - не народиться. Коли дорікають чартерним перельотом депутатам, які ідуть в саме пекло (!) - не народиться. До речі, цим чартером разом із Ляшком і Скуратовським летять ліки для важкопоранених. А убогі розумом ублюдки диванноі сотні, які не зробили мільйонноі частини для фронту того, що ЗРОБИЛИ ті, хто полетіли чартером - а що ви зробили для тих, кому найважче, не шановні клавіатурні підари. Задумайтесь хоч на секунду!
Зараз кожен, кому не наплювати на подвиг тих, хто вже віддав життя за Україну, має допомагати передовій. Потрібна єдність та солідарність. Інакше - точно програємо. Смерть окупантам!

P.S. Вірю, що таки народиться...


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Радикальна партія,терористи,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,liashko,війна,фронт,Маріуполь,схід,фракція РПЛ,окупанти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.