Чому Яценюк дає Дечишину аж 3 дні на підготовку відповідей на очевидні питання?

20 января 2015, 14:21
Владелец страницы
0
178

Боротьба за вплив на ринок електроенергетики між командами Прем`єра та Президента триває

Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк проявив неабияку «оперативність» в питанні енергетичної безпеки України. Не пройшло й місяця після підписання ганебного договору №28 від 29 грудня 2014 року між ДПЗД «Укрінтернерго» та ТОВ «Центр здійснення розрахунків» (Крим) про постачання електроенергії для «споживачів Кримського федерального округу», як Арсеній Петрович дав доручення Міністрові енергетики та вугільної промисловості Володимиру Демчишину з вимогою «пояснити, чому такий контракт був підписаний всупереч інтересам України».

Цікаво те, що дана проблема була вперше висвітлена в статті «Енергетичний дефолт України» http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://www.epravda.com.ua/columns/2015/01/12/520841/ ще 12 січня 2015 року.

Незрозуміло, чому Яценюк дає Дечишину аж 3 дні на підготовку відповідей на очевидні питання?

Схоже, що боротьба за вплив на ринок електроенергетики між командами Прем`єра та Президента триває. На жаль, для українського народу користі з цього мало.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: энергетика,Укрэнерго,Минэнерго,Владимир Демчишин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.