В партії «Єдність» кадрові зміни

18 января 2015, 12:43
Владелец страницы
юрисконсульт
0
56

У львівському осередку УП «Єдність» намічаються кадрові зміни, повідомляє прес-служба ЛМО Української партії «Єдність».

Так, відомий львівський видавець Юрій Володимирович Дробот очолить Галицьку районну організацію УП «Єдність» у м. Львові. Франківську районну організацію очолить громадський діяч та підприємець Пилипенко Олег Владиславович, в Залізничній головуватиме львівський правозахисник Федчишин Андрій Євгенович. Шевченківську  - член Спілки офіцерів України, підполковник у відставці Михайло Михайлович Курман. А голова профспілки ЛКП "Львівспецкомун-транс", Богдан Васильович Хабер обійме посаду голови у Личаківській районній організації. До цього, у Львові він очолював осередок УП «Єдність» Залізничного району.

Також, Пилипенко Олег Владиславович обійме посаду голови редакційної ради партійної газети. В саму редакційну раду увійде кілька людей, в тому числі і головний редактор газети "За Вільну Україну плюс" Вовк Богдан Петрович і професор ЛНУ ім. І. Франка, член Національної спілки письменників України Сеник Любомир Тадейович.

Нагадуємо, Українська партія "Єдність" (УП "Єдність") була офіційно зареєстрована у Міністерстві юстиції України 4 лютого 2000 року (Свідоцтво № 1324). Вже у 2001році УП налічувала близько 5000 членів у 11 областях України. Однією з найпотужніших партійних організацій була Львівська обласна. За дуже короткий час, партії вдалося значно збільшити свій кадровий та організаційний потенціал. Осередки було поширено на всі області України, а чисельність її членів досягла 120 тисяч.

У складі Блоку Галицький вибір, до якого також входили: Батьківщина, УРП, УХДП, УКРП, - УП «Єдність» успішно підтримувала Любомира Буняка на мерських виборах 2002 року.

«Ми радо поповнюємо ряди однопартійців молоддю. Хто здатний працювати на керівній посаді, має всі можливості кар’єрного росту в партії», - зазначив голова ЛМО УП «Єдність» Мирослав Фіцуляк.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Федчишин Андрій,Олег Пилипенко,єдність
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.