На блок-посту було затримано транспорт із значною кількістю наркотичної речовини

18 декабря 2014, 20:12
Владелец страницы
відеограф
0
30
На блок-посту було затримано транспорт із значною кількістю наркотичної речовини

це сталося в ніч з 17.12 на 18.12.2014 р., на одному з блок-постів міста Вінниці.

Вінничани та гості нашого міста могли спостерігати останніми ночами злагоджену роботу блок-постів навколо Вінниці.

Багатьох здивувала надзвичайна пильність та скрупульозність вартових вінницького спокою, з якою вони ставились до виконання своєї роботи. І не дивно, адже це спільно з співробітниками#ДАІ бійці Добровольчого батальйону#УНСО територіальної оборони Вінницької області здійснювали чергування в нічний час. 
В результаті такої співпраці міліціонери отримали необхідну підтримку, а унсовці на практиці закріпили отримані теоретичні знання. Доцільність такої співпраці очевидна – в разі необхідності посилені пости спроможні виконати поставлені завдання по контролю за переміщенням транспортних засобів та запобігти і припинити можливі злочини. 
Зокрема, в ніч з 17.12 на 18.12.2014 р., на одному з блок-постів було затримано транспорт із значною кількістю наркотичної речовини.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.