«Орденована» Росією журналістка «LIFENEWS» приїхала у Вінницю Майдан паплюжити

12 декабря 2014, 15:54
Владелец страницы
відеограф
0
54
«Орденована» Росією журналістка «LIFENEWS» приїхала у Вінницю Майдан паплюжити

У середу, 10 грудня, представники Правого сектору впіймали на Вінницькому вокзалі двох журналісток, які збиралися сідати на київський потяг після вдало відзнятого «сюжету». Дівчата, які представлялися кореспондентами «EURONEWS», насправді виявилися журналістами пропагандиського російського каналу «LIFENEWS».


Однією із журналісток була Жанна Карпенко, котра за «імперський сюжетик» про захоплення Криму отримала в Росії медаль «За заслуги перед Отечеством» I ступеня. Схожий сюжет вона хотіла зробити і про Вінницю, збирала негатив про події 6 грудня у Вінниці.
На журналісток правоохоронці натрапили випадково. Дівчати написали англійської мовою листа голові Вінницької ОДА, представилися кореспондентами французького каналу «EURONEWS», і попросили надати коментар з приводу подій у місті.  Це привернуло увагу Вінницьких ЗМІ на журналісток, котрі ще з понеділка перебувають у місті. 

Після бесіди представники ПРАВОГО СЕКТОРУ кореспонденток відпустили.

Загалом, в Україні зараз знаходиться близько півтисячі російських журналістів. 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.