Мы делили апельсин

2 декабря 2014, 12:25
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
87

Хай знову називають "провокатором", хай кажуть що-завгодно, але напишу правду


На жаль, багато людей аплодує великій потужній і єдиній коаліції геть даремно. Тому, що насправді її такої нема. Всі попередні домовленності ганебно порушуються. Повага до партнерів - відсутня. Моральний клімат всередині коаліції - напружений.

Є двоє розводящих - "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт". І є три партії, яких вони вважають лохами і постійно їм брешуть: Радикальна партія, "Самопоміч" і "Батьківщина".

Рішення щодо голосування Верховної Ради приймаються не там, де треба - у парламенті. А у наскрізь просмерділих корупцією кабінетах на Банковій та Грушевського. Президент і прем'єр "подерибанили" між собою не просто посади. Вони воліють "подерибанити" країну, бо навіть до партнерів по коаліції ставляться як до челяді, яка має покірно стати в стойло.

"Блок Порошенка" і "Народний фронт", порушуючи усі домовленності між партнерами, огидно домовляються про "правильні" голосування і призначення із "Злодійським блоком" і лобістсько-корупційними групами олігархів Єрємєєва і Хомутинніка, які кому завгодно готові служити заради наживи. І, згадайте, кривавий тиран Янукович не був для цих персонажів винятком.

Коли десь півгодини тому ми, представники Радикальної партії, "Батьківщини" і "Самопомочі", виходили із кабінету голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, куди прийшли донести свою позицію, Президент, який в цей час перебував за стіною у сусідньому кабінеті, навіть до нас не вийшов. Натомість у приймальні на зустріч із Гарантом чекали видатні "борці за Україну", екс-регіонали Хомутиннік, Пилипенко і Ківалов. Вочевидь, прийшли присягати на вірність і домовлятися за посади. Бо у них, як у Людмили Зубкової: "Мы делили апельсин, Много нас, а он один. Эта долька – для ежа, Эта долька – для стрижа...".

Нас цікавить доля країни, а не посади й дерибан, і тому ми готові відмовитися від усіх амбіцій. І навіть завтра в парламенті проголосувати "за" представників "Блоку Порошенка" і "Народного фронту" на керівні посади в уряді і парламенті. Тому, що в країні війна і економічна руїна, відтак Кабінет міністрів та голів комітетів ВР слід обрати якнайшвидше. Але в жодному разі не будемо голосувати за кандидатури від "Злодійського блоку" та лобістських груп, як, наприклад, директора фірми олігарха Єрємєєва Півоварського. Бо це соромно і ганебно. І мовчати про відверту брехню зі сторони "Блоку Порошенка" та "Народного фронту", котрі воліють узурпувати владу, принаймні я точно не буду. Певен, десятки моїх колег теж. Тому, що це не менший сором.

З такими темпами Порошенко завершить так само, як Янукович. Тільки швидше... "Эта долька - для утят. Эта долька - для котят. Эта долька - для бобра А для волка - кожура. Он сердит на нас - беда; Разбегайтесь – Кто куда!".


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,Порошенко,Батьківщина,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,liashko,олігархи,коаліція,Євромайдан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.