Угода про Асоціацію - вигода для аграрного сектору

17 ноября 2014, 11:43
Владелец страницы
Експерт АПК
0
129

Потенціал збільшення експорту аграрної продукції в ЄС торгівлю складе не менше $ 1-1,2 млрд. Крім цього, вихід на європейські ринки сприятиме просуванню української сільськогосподарської та харчової продукції на ринках третіх країн.

Розпочинаючи процес євроінтеграційних змін в агропромисловому комплексі ми розуміли, що це буде важкий та суперечливий процес, який включає в себе трансформаційні зміни на багатьох рівнях, починаючи від змін в законодавстві, закінчуючи змінами в вимогах до якості та сертифікації самої сільськогосподарської продукції.

Зараз, майже одразу після того, як почала діяти угода про інтеграцію, ми можемо констатувати той факт, що українські аграрії готові до таких викликів. Міністерство аграрної політики системно втілює в життя реформи, які б дозволи українським аграрія вийти на ринок Європи та скласти там потужну конкуренцію світовим виробникам сільськогосподарської продукції.

Ми очікуємо від Угоди про асоціацію з ЄС винятково додаткових можливостей для агробізнесу й підвищення якості продуктів. По суті, і ринок, і кінцевий споживач сільськогосподарської продукції тільки виграють від підвищення якості продуктів і здорової конкуренції, заснованої на ринкових законах, а не на ручному регулюванні й корупції. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Евросоюз,агрокомплекс,уряд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.