Кожний п’ятий українець працює в сфері аграрного виробництва

16 ноября 2014, 20:28
Владелец страницы
Експерт АПК
0
139

В останні роки чисельність людей зайнятих у сільському, лісовому та рибному господарстві України склала майже 3,6 млн чоловік.

В останні роки чисельність людей зайнятих у сільському, лісовому та рибному господарстві України склала майже 3,6 млн чоловік. А це майже п’ята частина від всього працюючого населення України.  Переважна більшість з них працює в невеликих та середніх господарствах. І саме вони потребують першочергового захисту та підтримки держави. Частка АПК в ВВП України наближається до позначки 20 %, що  передбачає  збільшення впливу  агросфери  на систему державних фінансів.

Підтримка аграрного сектору одне з першочергових завдань Уряду – про це повідомила Владислава Рутицька, заступник Міністра АПК з питань євроінтеграції.

В рамках реалізації стратегії розвитку України, запропонованої Петром Порошенком  до 2020 року прогнозується збільшення частики ВВП на душу населення в 4 рази та зростання обсягу прямих іноземних інвестицій в Україну до $ 40 млрд. не менше третини з яких має  піти в аграрний сектор. Саме сільське господарство сьогодні єдина галузь виробництва, яка демонструє позитивну динаміку зростання і постійно збільшує надходження до бюджету.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: коалиция,президент,апк,уряд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.