Воля змінити країну разом

3 ноября 2014, 19:05
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
195

Заява з приводу останніх перепитій навколо політичної партії "Воля"

Кожна політична сила повинна пройти свій етап становлення, його проходить і партія «Воля». Якщо хтось думає, що це легко та просто, нехай спробує побудувати партію. Партію яка буде не просто присутня в реєстрі Міністерства юстиції, а стане дієвою і впливовою на наших теренах.
Такою є наша мета. А тепер і обов'язок. Обов'язок перед киянами, які прийшли в нашу партію, які повірили нам. Перед тими хто підтримав об’єднання «Самопоміч», на виборах до ВР. Я хочу нагадати, що процент підтримки в Києві нашого об’єднання, найвищий по Україні.
Але на превеликий жаль, амбіцій деяких членів ради партії, взяли гору над розумом. Розуміючи що вони залишаються осторонь процесів розбудови нової демократичної сили, через небажання виконувати свої зобов'язання перед партнерами по об’єднанню Самопоміч, вони вирішили розвалити партію «Воля». 
У зв'язку з цим ми представники київської Волі, члени партії, кандидати на одномандатних округах по Києву та ті хто створював ще громадську ініціативу вільних та відповідальних людей «Воля», на базі якої і була створена політична партія, підтримуємо своїх колег і однодумців з партії «Воля», майбутніх депутатів ВР, за списками Політична партія "Об'єднання "Самопоміч", Єгора Соболєва, Івана Мірошниченко, Вікторію Войціцьку, Павла Костенко, які заявили, що це все ні що інше як технології з розвалювання нових демократичних сил. Які ще раз підтвердили, що увійдуть у фракцію «Самопоміч» в майбутньому парламенті.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: воля,Київ,Україна,Люстрація,партія,Троєщина,Єгор Соболєв,Андрій Садовий,Самопоміч,Андреєв
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.