Розкол в партії "Воля", або хитрощі та маніпуляції однієї людини?

3 ноября 2014, 11:25
Громадський діяч, приватний підприємець, студент КНТЕУ.
0
548

Коротко про те, що ж насправді відбувається в політичній партії "Воля"...


Тут колеги пропонували не виносити сміття з хати, але я вважаю, що правда має бути озвучена, навіть якщо вона така гірка..!
Від себе офіційно заявляю, що новоспечений народний депутат України Юрій Дерев'янко здійснив рейдерське захоплення політичної партії "Воля". Більшість рядових партійців не підтримують рішення "фейкового" з'їзду партії та мають намір до перемоги боротися за чистоту в українській політиці! Абсолютна більшість партійців - за співпрацю з Політична партія "Об'єднання "Самопоміч"
Фактично, Юрій Дерев'янко вкрав у рядових партійців не тільки партію, але і можливість бути разом в одній політичній силі та разом змінювати країну. 
Мабуть він вважає, що політична партія в Україні - це всього лише бізнес-проект, за допомогою якого можна дурити українців. Так не буде!!! 
Шкода, що Майдан змінив не всіх...
Ганьба новоспеченій політичній тушці, рідкісному жулику і відвертому крадію Юрій Дерев'янко!!! Запам'ятайте це прізвище! Вважаю, що такі морально забруднені люди не мають права бути у вищому законотворчому органі країни! 
Це моя особиста позиція, як незалежного та позапартійного громадянина, щодо політичної сили, яка висунула мене на дострокових парламентських виборах.

Прорвемося!  Жодних сумнівів! 
Ми маємо волю змінити свою країну. Візьмемо і зробимо!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: воля,Деревянко,Єгор Соболєв,Самопоміч
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.