Банах нарешті прибився в комфортну стайню

16 сентября 2014, 09:15
Владелец страницы
0
28
Банах нарешті прибився в комфортну стайню

Першим "закантачився" сидівший Качур - зрадник "Батьківщини", позичив в Сірка очі і побіг під спідницю до радикала Ляшка.

Напевно йому треба робити все, щоб знову не загриміти за грати, бо там не дуже поважають соратників і друзів людей з нетрадиційною орієнтацією.

Наступним на радикально-блакитний вогник залетів "активіст" Толя Банах. Захтів в нардепи. Тут можна провести цікаву паралель між шоу-бізнесом та політикою, і там, і там кажуть шлях на сцену лежить через ліжко продюсера. Фінансує його кампанію регіонал Григорій Калетнік, медіа споносор головред "33 каналу Тетяна Редько, яка за суміцниством являється помічницею того ж нардепа Калетника. А вже Толя Банах, помічник Тетяни Редько - во який радикал!

Чекаємо повний список людей, які запхали свою честь та гідність в те місце, яке за словами любителя чоловічих принад Олега Ляшка, в нього так і залишилос недоторканим.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.