Вибори не за горами!

29 августа 2014, 12:40
Владелец страницы
Студент, блогер
0
115
Вибори не за горами!
Радикальна Партія Олега Ляшка (Савченко Андрій)

Обов’язок кожного Українця!

Доброго дня!

Обов’язком кожного Українця, кожного патріота - піти працювати на вибори. Вибори цього созиву викидають половину кацапських зрадників із Верховної ради, а Путіна позбавлять агентів впливу в ній! Путін почав агресію щоб зірвати вибори! Йти і працювати! Йти й голосувати! Голосувати за справжніх патріотів, за Українців, які не будуть працювати на мільйонерів, а будуть працювати на Український народ!

Вважаю, що гідним кандидатом є Олег Ляшко, та його радикальна партія! Він справжній Українець. Ніхто з нащих політиків не спілкується виключно на Українській мові, хоча і повинен би...  Ніхто із наших політиків не є настільки близьким до народу! Ніхто з наших політиків не чує народ.

 Вважаю, що країні потрібні радикальні зміни! Країні потрібні радикали, які будуть працювати на народ, на країну, а не на олігархів! Будуть думати за країну, а не за свою кишеню! Тільки Ляшко зі своєю командою, на мій погляд, зможе радикально змінити країну! Підняти економіку, сільське господарство, промисловість, сформувати міцну і нездоланну Українську армію, яка зможе не тільки захищати свою країну, але й допомагати союзникам!
Дякую за увагу!

Слава Україні!

Андрій Савченко
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Савченко,радикальна парітя олега ляшка,парламентські вибори,Вибори народних депутатів України,вибори до Верховної Ради
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.