Сповідь поганого сина і недобросовісного депутата

2 июля 2014, 14:00
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
29

Зізнаюся чесно, прогуляв сьогодні комісію Київради з питань власності, членом якої є. І чомусь не соромно. Бо комісія – це важливо. Але день народження Мами – важливішеТому кинув все і поїхав в Рівне привітати особисто. Я дуже поганий син, бо бачимось ми рідко. А коли їду на Схід – у Матусі щоразу істерика. Але дзвоню кожен день – і, коли чую її прекрасний лагідний голос, неначе знов стаю маленьким…
Знаю, як їй приємно, що з віком я став говорити до неї на “Ви”, хай багато людей і дивиться на це з подивом. Вона завжди мене розуміє, завжди підтримує (точніше: “ну, все одно, ти такий впертий, що я тебе не переконаю, тому роби, як хочеш, я тебе підтримую…”), завжди радує моє серце добрим словом і щирою материнською любов’ю, яка сильніше всього на світі. Я дуже горджуся нею. Зокрема тим, що вона – дитячий лікар і рятує життя маленьких пацієнтів. Вона патологічно любить свою роботу. Мене це спершу дратувало, потім я став розумів, а далі вирішив підтримувати її відданість своїй справі, коли усвідомив, яку роботу любити так сильно зможу я. Пам’ятаю, як Мама колись заледве не за останні гроші купила електрочайник, а через два дні забрала його на роботу, “бо в ордінаторскій згорів, а купить лікарні нема на шо”. А взагалі скільки Матінка винесла добра з дому у своє відділення “Педіатрія #2″ – порахувати неможливо. Наркомани, алкаші та ігрозалежні – і ті менше виносять. І я цим горджусь. Бо моя Мама живе недаремно. Пам’ятаю, як у буремні 90-ті їй місяцями не платили зарплату, і я ходив на Різдво колядувати, щоб купити Мамі колготки та помаду – і без зарплати менше з тим вона працювала, як віл, допомагаючи людям. Деяких її маленьких пацієнтів врятувати неможливо. Одначе вона бореться за кожного з них до останнього. А коли хтось помирає – закривається у спальні і годинами плаче. І я не знаю, чим її тоді втішити… Щодня я молюсь за Маму, цілуючи подаровану нею ікону. Дай Вам Боже, Ріднесенька, щоб все добро, яке Ви зробили людям – поверталося сторицею!))) А ще мені ніяк не віриться, що Оксані Василівні вже 52 – така вона молода і красива…) 

P.S. У Жори теж сьогодні день народження. 8 років. Вже зовсім дорослий козак.


Андрій Лозовий,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка,
Депутат Київради
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: мама,РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,liashko,Київрада,день народження
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.