Чи грався б у "криваве перемир'я" з Путіним Порошенко, якби вбили його сина?

30 июня 2014, 13:29
журналіст
20
142

Український президент не цінує життя українців так само, як і російський

МЗС Хуйлостану обурилося загибеллю на Донбасі оператора "Первого канала": "Вимагаємо від української влади провести об'єктивне розслідування трагедії, що відбулася і строго покарати винних", - зазначено в заяві.

А як, падли, щодо збитого вашими найманцями літака, в якому загинуло 49 українських військових? Це для вас, лицеміри, "не в счет"? А вертоліт з 9-ма службовцями - теж? А півтори сотні загиблих українських армійців - не трагедія? Ух, скоти!!!

Але найприкріше, що так само як росіяни, не цінує життя українців і порошенко. Все не награється у своє одностороннє перемир'я. А якби його сина, старшого, підірвали б на блок-посту з гранатомету? Якби його живцем спалили у БТРі? Під час того кривавого "перемир'я", коли не можна атакувати терористів, а тільки чекати, поки ті вистріляють всі свої патрони і снаряди?

То виходить, що смерті звичайних українських хлопців - патріотів Вітчизни - для порошенко теж "не в счет"? Їм можна гинути і навіть потрібно?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.