"Блюдолизы" Порошенко: лучшие хвалебные оды в честь нового президента

7 июня 2014, 18:48
admin@mganews.com
2
401
 Блюдолизы  Порошенко: лучшие хвалебные оды в честь нового президента
П. Порошенко: "Спасибо за такие теплые слова..."

Лесть бывает разной: к месту и не очень. Тонкой и незаметной. Но одно дело льстить искусно и совсем другое - вызывать одами приливы тошноты и брезгливости. Некоторым последнее удается лучше всего.

Это лишь небольшая часть постов украинских политиков в честь новоизбранного президента Украины Петра Порошенко. Некоторые "товарищи" расстарались на славу.

Леся Оробец, нардеп от ВО «Батькивщина»:

"Двері не закрилися;)З Богом!".

Александр Бригинец, нардеп от ВО "Батькивщина":

"На майдані усіх хвилює чи пийде усюди президент. Не сумніваюсь.та впевнений, що він це зробить як і завжди - без галасу. Часто це було вночі. Коли деякі інші депутати розходилися по домам...".

"Ще мить і Порошенко - президент України".

"На Банковій активісти пишуть вітальні листівки Президенту".

"Сьогодні особливий день".

"Вражений: Порошенко володіє румунською мовою".

"Один з привілеїв нардепа - можна випити по 100 гр за нового президента у спеціально відведеному місці".

"Яценюк задоволений, що мудрий український народ вибрав президента вже в першому турі. Він впевнений, що кабмін, парламент і президент діятимуть, як одне ціле".

Тарас Березовец, политолог:

"Интересная цитата Порошенко. "Ми повинні тримати порох сухим". Шутит)".

"Такого ощущения драйва и свободы не было с 2005 года. У нас все получится!".

"Голова Порошенко равняется 3 головам Путина. И здесь наш обскакал!".

Владимир Яворивский, нардеп от ВО "Батькивщина":

"Побував на інавгураціїї пятого президента України (був на всіх п'ятьох). Чомусь було дуже тривожно, але після його тронної промови душа стала на місце. Говорив точно і конкретно, як розумна і патріотична українська людина. Завтра зранку, п. ПЕТРЕ, підуть перші години твого президенства. З Богом! І з Майданом!".

Мустафа Найем, журналист:

"Год назад президентский рейтинг Петро Порошенко колебался в районе статистической погрешности - 2,6%. Еще в октябре 2013-го он добивался права быть единым кандидатом от оппозиции на пост мэра Киева. И, кстати говоря, даже пытался договориться об этом с Юлией Тимошенко, которая в ответ выдвинула ему два условия - войти во фракцию Батькивщины и поддержать тандем Тимошенко-Яценюк в 2015 году. Теперь остается надеяться, что обратный путь к точке статистической погрешности (а она, все равно, когда-нибудь наступит), Петр Порошенко пройдет не с такой поразительной скоростью. На этом похвалы новоизбранному президенту считаю нужным прекратить. И - да - речь была достойной. Теперь точно все".

Юрий Луценко, экс-министр МВД Украины:

"Блискуча інавгураційна промова Президента Порошенка розпочала нову суспільну реальність. Нарешті Україна офіційно проголосила зверхціль нації - здобуття членства в ЄС.  Всі дії влади і громадянства мають визначатися цією метою. Переможний мир на Сході, зміна політичних еліт, боротьба з корупцією, зміцнення Збройних Сил, реіндустріалізація і підтримка конкурентної економіки, децентралізація в рамках унітарної держави, державний статус української мови і гарантії російській та іншим мовам - всі месиджі нового Президента буди "в яблучко" суспільних очікувань.
Буду робити все, щоб ці плани втілювалися в життя. Якщо Петрові Порошенку з командою вдасться до кінця року забезпечити мир на українському Донбасі та змінити обличчя влади у ВР та на місцях - підтримка його Європейського плану буде всенародною. Слава Україні!".

Олесь Доний, нардеп , внефракционный:

"Інагураційна промова дуже сильна. Не лише красива, а й змістовна. Тепер ще важчий етап- втілення озвучених орієнтирів".

А вот "Свобода", как и всегда, в эту бочку меду влила добрую ложку дегтя.

Игорь Мирошниченко, нардеп от ВО «Свобода»:

"Об'єднання країни розпочинається з роз'єднання її за мовним принципом. Ганьба! Порошенко вважає Донбас тупим і гадає, що він не розуміє української? Навіть зек на інавгурації мовою окупанта не користався. Я глибоко розчарований:(".

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Порошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.