Демократичний Альянс довів, що не завжди перемагає бабло...

4 июня 2014, 12:22
0
21

Отже, друзі, ми перемогли! Завдяки тяжкій праці і цілеспрямованості, ми все ж таки змогли подолати цей трьохвідсотковий бар'єр.

Особисто я дуже радий, що в Київраді не буде "Правої волі України". Це підтвердило, що ЄвроМайдан все ж таки щось змінив в свідомості Українців, адже та кількість зовнішньої реклами, яку використала ця партія, що з'явилась прямо перед виборами, просто вражає. Проте, їм це не допомогло. Але ми, маючи дуже обмежений бюджет, обмаль зовнішньої реклами, і не маючи жодного бігборду, змогли достукатись до киян.

Так, нас не хотіли пускати в Київраду, крали наші голоси, проте ми подолали і це. Влаштувавши справжній кошмар для членів виборчих комісій всіх рівнів, ми вигризли цю нашу перемогу. Ми просто не могли вчинити інакше, адже ваш кредит довіри для нас дуже важливий. Тепер ми влаштуємо такий самий кошмар крадіям в Київраді, і не дамо знущатись над нашим містом!

Дуже дякую за вашу підтримку, за голоси на виборах, за участь у самому виборчому процесі та за вашу фінансову допомогу.

Разом ми обов'язково переможемо!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.