Промислові заводи Дніпропетровщини підтримали мир та стабільність в Україні гудк

20 мая 2014, 14:11
Владелец страницы
0
40

Сьогодні , 20 травня ,о 12.00 більше 20 великих промислових підприємств Дніпропетровщини проголосували виробничими гудками за мир та стабільність в Україні

https://www.youtube.com/watch?v=uYOOpt5IWlI
Підтримали ініціативу трудового Донбасу щодо проведення попереджувального заходу проти війни гудками у Дніпропетровську: Південний машинобудівний завод, Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського, Дніпротяжмаш, Дніпропетровський завод прокатних волків, Веста, Нижньодніпровський трубопрокатний завод ім. К.Лібкнехта.
У Кривому Розі – всі гірничо-збагачувальні комбінати, у Дніпродзержинську – ДМКД, Дніпроазот, у Нікополі – Нікопольський завод феросплавів, Трубосталь, Інтерпайп Ніко-Тьюб та Сентравіс Продакшин. Підтримали ініціативу 10 шахт Західного Донбасу у Павлограді, Вільногірський гірничо-металургійний комбінат, гірничо-збагачувальні комбінати в Орджонікідзе, Марганці, Жовтих Водах.
Нагадаємо, сьогодні о 12.00 на мирний протест, який розпочався з гудків на підприємствах, вийшли працівники заводів Донеччини та Луганщини.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.