Дніпропетровщина готова прийняти до свого складу райони Донецької та Луганської

12 травня 2014, 18:22
Власник сторінки
1
131

11 травня в Донецькій та Луганській областях пройшов референдум про приєднання до Дніпропетровської області. Якщо його результати будуть імплементовані й відповідно до чинного законодавства буде зміне

На підставі рішення референдуму повинне бути прийнято відповідне рішення Верховної Ради України про зміну адміністративно-територіального устрою України. Тільки після цього можна буде говорити про те, що ці області будуть приєднані до Дніпропетровської області. 
«Результати цього референдуму показують політичну волю громадян Донеччини та Луганщини, які втомилися від мародерства, бандитизму, принесених так званими «Донецькою народною республікою» і «Луганською народною республікою». Як тільки Верховна Рада прийме відповідне рішення на підставі волевиявлення виборців цих областей, ми готові будемо прийняти це рішення про зміну адміністративно-територіального устрою цих областей», - зазначив Борис Філатов.
Він також додав, що керівництво Дніпропетровської області доклало всіх зусиль та провело низку заходів для того, щоб сепаратизм не розцвів на території Дніпропетровського регіону. При чому ці питання вирішували виключно політичним діалогом і зміцнюючи, в силу своїх можливостей, обороноздатність Дніпропетровщини. Що стосується інших регіонів, то відповідні рішення повинні прийматися керівництвом країни та силовими відповідними відомствами: Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ. Вони керують антитерористичною операцією. Якщо будуть поставлені завдання, керівництво Дніпропетровщини буде їх виконувати. 
«Ми є політичним центром, центром спокою і стабільності, але ні в якому разі ми не підміняємо собою не силові відомства, не політичні органи, не Уряд. У нас є центральна влада, і ми будемо виконувати всі її розпорядження», - сказав Борис Філатов.
https://www.youtube.com/watch?v=Wfs13P-W0AM
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Днепропетровская область,Игорь Коломойский,референдум 11 мая,референдум в Донецке,референдум в Луганске
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.