Хто господар Криму.

10 травня 2014, 11:59
Власник сторінки
экономист
0
172

Хто господар Криму.

           З   ХІХ століття німці і росіяни спільно і наполегливо (Москва вогнем і мечем) створювали міф: німці про Велику Німечину, а Москва про „Третій Рим”, видаючи облудливу версію народам світу про так звану ”триєдіную Русь”, колибель трьох народів”.Все це для того, аби стерти з лиця землі руську(українську) націю і привласнити собі його велику історію При цьому використовувався  нечуваний у світі  вандалізм: нищилось усе українське, в тому числі пам’ятки  культури  та скитські могили, що проіснували тисячоліття недоторканими.

Німці , в свою чергу, розробляли міф про так званих ”дойче- готів”. які начебто колись панували в Європі і на Україні .а тому їм по праву належить Україна .Хоча якихось ”дойче – готів” не було, і досі нема жодної згадки античних вчених або археологічних свідчень.

               Гети – готи ,остроготи, візи готи – це корінні сколотські племена, вихідці з Праукраїни , що згодом опанували Європу і , за свідченням англійського вченого Річарда М.Вілсона,(енциклопедія „Британка”) подарували їй санскрит(письмо) та мову.

               Щодо Росії(Московії), то кожен український чи європейський студент знає, що до першої половини ХІІІст. вона була провінційним князівством Великої Київської Держави, яка складалася із таких угро - фінських племен, як :голоядь, мордва, черемисі, меря та інших, що не залишили по собі жодної культури і не мали нічого спільного зі слов’янськими племенами, які виникли із пізніх праукраїнських племен на початку першого тисячоліття нашої ери і , які, до речі мало вивчені. А потім, аж до кінця ХУІІст., Росія називалась Московією, бо назву ”Росія” дав їй лише Петро І у 1713 році, вкравши її у нас.

Не змінилося в політиці Росії нічого і сьогодні, коли її імперошовінізм прикладає усіх зусиль, аби задушити нову владу та Українську державу Москва, через засоби масової  інформації спотворює очевидні факти про те, що відбувається на сході і півдні України. Це також і масовий завіз путіно – туристів, бойовиків та вишколеної агентури. Кремль щоденно оббріхує нашу дійсність, перекруючи нашу історію.

Наприклад, шовіністи типу Рогозіна, Жириновського, Затуліна, Кісєльова, Путіна  і компанії брешуть з усіх трибун, що Крим ніколи не був українською землею, а грецькою колонією, яку в 1241 році завоювали татари, а Москва лише виконала свою благодійну місію у 1783 році, бо звільнила півострів від татарського іга, хоча, для кого звільнила і від кого ?До речі, завойований Крим був  українськими козаками.

Але з цього виходить : якщо Греція не претендує на Крим, то він є московським. Дивна логіка.Північна.Відморожена.

Татари, до яких ми ставимось прихильно, ніколи не стануть християнами, а тим більше українцями. Але й вони стверджують, що Крим це їхня споконвічна земля. І вони

-   єдині господарі півострова, Чи це так ? Давайте разом з вами і розберемось в цих

історичних пазлах.

Прокомуністична Верховна Рада, під тиском тодішнього її голови КравчукаЛ.М., проголосила автономію для вчорашніх начальників концтаборів, КГБешних верховодів, комуняцьких бонз  з усього колишнього союзу. Для тих, які мали б виглядати з-за тюремних грат, але які натомість набудували собі на півострові палаців, дач, віл. І звісна річ, всі вони хотіли законсервувати свої статки і недоторканність, а тому й проголосили автономію. І зауважте, не для українців, не для татар, і навіть не для росіян .А для себе любимих. Це був антиукраїнський акт .Його потрібно було відмінити і відверто заявити, що ані росіяни, ані татари не мають права на автономію. Таке право нлежить тільки українцям, як пракримчанам..

 

 

 

                                             -  2  -

 

То  хто ж вони,ті автохони Криму ?

        Найдавнішими. жителями Елади(Греції) були пелазги- вихідці із Сколотії (Скіфії) , які прийшли сюди із центральної України - Трипілля, приблизно в половині ІY тисячоліття до народження Христа. Так  твердить Тостер у своїй праці „Археологія Греції”.

Геродот пише, що пелазги, вийшовши  із Сколотії, зайняли незаселені території Адріатичного побережжя Італії та Середземного моря.

На початку третього тисячоліття фінікійські племена аріїв(оріїв – орачів ) сумеро – самари, поселилися на багатьох островах Егейського моря. Це підтверджують археологічні знахідки : трипільська кераміка, славнозвісні сколотські колісниці, срібні та золоті прикраси із зображенням святині сколотів- Матері – Землі.

Під кінець ХYІІ ст.. до н.е з-над Дунаю на грецький півострів прийшли інші сколотські племена – ахейці, що разом із пелазгами заснували міста Мікени і Тіринс, які укріпили камінними мурами. Після цього були побудовані міста: Іелк, Дельфи, Орхаменея, Глю, Елевас, Афіни, Епідавр, Еміклеї та Геранію. Всі ці міста – держави підпорядковувались Мікенам.

А щодо греків”колоністів”, на які посилаються московські шовіністи, то це, власне

й були ці вихідці із Сколотії, що колись покинули Праукраїну, а потім поселялися в Криму за дозволом сколотських царів, за що  платили їм великі податки і т.звану „проксенію” за поселення. Звичайно , з ними прийшла і якась частка греків, які живуть на чорноморському побережжі до сьогодні, та це була крапля в морі.

                Помпей Трог пише(„Історія світу в 44 томах”): „Історія сколотів багата і величава,Вони мали славетний початок, а також імперію зі славетними подвигами їхніх мужів та чеснотами їхніх жінок. Вони заснували Партію та Бактерію, а їхні жінки – Царство амазонок...Вони знищили армію Кіра(генерала Олександра Македонського) і змусити до ганебної втечі персидського царя Дарія І”.

                Геродот , який побував в чорноморському порту Ольвія, твердить,що скіти(скіфи – сколоти) – автохони( родоначальники) цих земель.

                „Коли йдеться про східне побережжя Понту, починаючи з Криму- пише історик В.Паїк у своїй праці”Пракорінь славетної України”, - де споконвіку жили таврійці, а на схід від них: сінди, меотійці, ерейці та інші, то всі ці племена були сколотські, про що згадують Гомер, Есхіл та Софокл.

                Наступне, дуже важливе джерело про Крим – „Натураліс історія” Плінія Старшого , у якій він присвятив 12 розділів описові берегів Чорного моря (Понту) включно із Херсонесом –Кримом. Всі племена, що жили в Криму, а також на північ від Криму, він називає скитами – сколотами.

                До, джерел, які відносяться до Босфорського царства треба зачисляти праці Діодора Сицилійського(„Історична бібліотека”), він на підставі грецьких та херсонеських джерел дав найкращий образ Босфорського царства і заперечив те ,що Крим будь коли був грецьким. Зрештою , сама грецька історія ніколи не називала Крим частиною своєї історії чи колонією, лише згадує про нього, як про місце експорту збіжжя , риби та сільгосптоварів”.

                Як бачимо, Крим ніколи не був ні грецьким, ні татарським, а тим більше – московським. Крим споконвіку заселяли праукраїнські племена- сколоти.

                З падінням Великої Сколотії, а потім Гетиської та Шумерської держав (тобто праукраїнських держав) у першому столітті до Христа, приблизно 360 роки, в Криму створюється Босфорське царство відоме ще, як Велика Скитія, що складалася із племен царських сколотів, таврів,меотидів, алан, осів, укрів, черкесів та інших.

                Босфорське царство проіснувало 840 років, тобто до 340-х років нашої ери, на

                                                            -   3  -                                                        

монетах якого знаходимо відбиток тризуба. Знаходимо тризуб і на статерах царя                                                      

Респупорида ІІІ як герб Босфорського царства.

Босфорська держава була знищена гуннами, що поверталися після багаторічних андрів 50 – тисячною кінною армією на свою прабатьківщину Сколотію(Скіфію).

Змішавшись за цей час з монголами та китайцями( бо займали Монголію та Північний Китай, від яких китайці, відгородились Великим китайським муром, та дарма) , вони витворили так звану ”Туранську расу, але зберегли в якійсь мірі свою прабатьківську мову. Дякуючи цьому, Аттіла(Гатило) об’єднав усі сколотські племена і був найгрізнішим імператором в Європі.

Після смерті Аттіли гунська імперія ослабла, а після вбивства остороготами(одне із сколотських племен) у469р.В Добруджі його сина, гунські племена розпорошились в морі сколотських племен.

                Після цього на руїнах Босфорського царства, з центром на Таманському півострові( грецька назва Тюмархе) повстає нове Тьмутороканське князівство, що добре відоме нам згодом як Тьмутороканська Русь, яка зазнала своєї слави у ІХ ст.. за царя Брав лина, який з великим напав на Су рож, потім – на Малу Азію, дійшов до Константинополя і нагнав такого страху імператору Михайлу ІІІ та Патріарху Фотію, що ті погодилися на незалежне Тьмутороканське єпископство.Як бачимо, християнство в Криму існувало ще до хрещення України – Руси.

                За Евсеєм, першим істориком церкви, в ІУ ст.. апостолу Андрію припала апостольська діяльність у Сколотії та Босфорському царстві, де було на той час понад 2000 християн.

                Але повернемось до Росії та її „визвольних діянь” у Криму.

                „Нашою найбільшою трагедією в новітній історії, - пише В.Паїк, - була не тільки програна війна 1709р. під Полтавою, після якої було знищено козацтво, але й завоювання з нашою допомогою у 1783р. Москвою Криму.

                Татари, завоювавши Крим у 1241 році, залишили на цій землі кримських автохонів(родоначальників)  та їхні культурні надбання в спокої... В Петербурзі після завоювання Криму добре знали про те, що , крім татар, тут жили не греки, а сколоти –готи і залишилася тут  їхня велика спадщина, І тому москалі за наказом Катерини ІІ – „німецької єврейки за походженням, москалихи за духом і курви за суттю”, по – варварськи знищили історичні джерела, могили- кургани та мистецькі пам’ятники , не дозволивши російським князям (Потьомкіну, Орлову) забрати деякі древні цінності до своїх  музеїв. А ця московська пильність потрібна була для того, щоб раз і назавжди стерти з лиця землі всі сколотські сліди, а згодом сфабрикувати історію так, як це їм диктувала їхня пошеханська”совість” „Старшого брата”.

Ще до 1750р. московський історик І.Лізлов у праці”Скіфская історія” за 1629р. і В.Татіщев згадують десятки разів скитів – сколотів і наводять джерела із грецької історіографії від початку YІ ст..н.е. Та вже на початку ХІХст. у Карамзіна не знаходимо й слова про існування сколотів. А історія чомусь влізла аж у  початок виникнення Київської Русі.”.

„До такої руїни?  якe вчинила Московія в Криму у мирний час , не допустилася ніяка держава у світі за всю історію людства”, - пише в своїй книзі „Подорож в різні краї Європи і Африки” Е.Д.Кларк.

„Після того, як у 1830 році у Керчі знайдено найбільший золотий скарб в могилі Куль – Оба, - пише професор О.Дражньовський в книзі „Скити”. З того моменту почалась „золота горячка” у пошуках скарбів. До Криму послано так званих”археологів” Д.Крейту та А.Ашика , які довгі роки змагалися у руйнуванні та грабунку курганів – могил сколотських царів, Їхня  головна мета – знайти якнайшвидше і якнайбільше золота, переславши його в Петербург. Що зараз роблять вдруге, очищаючи кримські музеї та художні галереї.

                                           -  4 -

                                            

            Тоді ж, змагались, шукаючи тільки золоті речі, інші – залишали, які з часом ржавіли і зотлівали. В такий спосіб було знищено  неоціненні вартості, що могли б стати предметом дослідження України.

Таким методом, - твердять В.Паїк, - було знищено 2500 царських сколотських могил, наших предвічних святинь, що деякі з них сягали висоти 20 метрів.

Вдумайтесь тільки, скільки віків скільки тисячоліть необхідно було, аби поховати стільки, царів ? Скільки тисячоліть берегли ці святині наші предки, як свідків нашої великої минувшини для нас, щоб знали ми нашу предвічну історію і були гідні продовжувати її. Скільки наших царів, скільки династій спочило?

Покінчивши з руйнуванням  праукраїнських пам’яток історії, московський імперіалізм взявся за переселення українців із наших предковічних земель. Так наприклад, тільки одним Столипіним було переселено в Сибір та Далекий схід (Зелений Клин) біля півтора мільйона українців. А на зламі століть із надр московського сатанізму вилазить нова, удосконалена російська, потвора – більшовизм – комунізм, що своєю зловісною машиною переламав сотні народів, в тому числі понад 35 млн. українців знищено  і депортовано....

І знову плюндруються не тільки пам’ятки культури, храми, спалюються  бібліотеки, архіви, руйнуються кладовища і могили культурних діячів і вояків.

Сьогодні московські шовіністи захопили і окупували не тільки праукраїнський Крим, вони як і раніше посягають на Донбас, Одесу, Миколаїв, Херсон, Київ... Що це ?

Це агонія і переляк останнього диктатора  імперії - Путіна. Людини ,яка ніколи не любила історії, а тому і не вчила її , а отже нічого  в ній і не розуміє.

Крим – завжди був, є і я твердо переконаний, буде українським.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Крым,Крим
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.