Reformate та майбутнє

2 мая 2014, 23:16
Владелец страницы
0
28

Нова епоха вимагає появи суспільних лідерів, що пропонують бачення майбутнього, засноване на ідеях розвитку країни, а не на продовольчих пайках перед виборами.

Нова епоха вимагає появи суспільних лідерів, що пропонують бачення майбутнього, засноване на ідеях розвитку країни, а не на продовольчих пайках перед виборами.  Якщо у Вас є ідеї, Вам автоматично є що запропонувати суспільству. Саме для того, щоб надати Вам таку можливість, і створюється Reformate.

Тепер для створення загальнодоступного та ефективного медіа-ресурсу не потрібні довгі роки та величезні капіталовкладення. Нова формула успіху в епоху Інтернету виглядає так: ідея х ентузіазм команди х підтримка користувачів. 

Ми створюємо сайт, присвячений майбутнім реформам в Україні. Це буде місце, де кожен може висловити свою думку. За Вашої участі, це стане проектом, що змінить країну. Командою проекту є не тільки і не стільки засновники сайту, скільки всі його користувачі, адже зробити щось велике ми можемо тільки разом. Надсилайте запитання та пропозиції на support@reformate.org. 

Пам'ятайте найголовніше: кожна ідея важлива!

До скорої зустрічі,
Ваш Reformate 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.