Група "1+1 медіа" нарешті відмовилася від російського мілітарного лайна!

2 мая 2014, 22:06
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
170

Добрий приклад для інших телеканалів, які демонструють російську мілітарщину і провокають тим самми вбивства і садизм російських фашистів в Україні.Російські мілітарні фільми-провокують агресію!

Сьогодні, 2 травня, група "1+1 медіа" (до яких входять і "2+2" ) прийняла рішення про зняття з показу російські мілітарні фільми та серіали. 

Тож, пані і панове, які тут критикували показ російської мілітарщини, це і наша з Вами заслуга-нас почули!

 Бо я неодноразово підкреслював: вбивста і садистські побиття, які чинять російські фашисти в Україні-значною мірою є наслідком російської медійної пропаганди, є наслідком споглядання російських мілітарних фільмів і серіалів, які пропагують насильство, ксенофобію, ненависть до представників інших народів, мов, культур, окрім всьго російського. 

Лише вчора написав черговий пост з критикою такого російського агресивного пропагагандистського фільму на "2+2".

 І от сьогодні група "1+1 медіа"(куди входить і "2+2") прийняла рішення відмовитися від такої продукції!

 Правильне рішення!

Тепер будемо вимагати відмовитися від агресивної російської мілітарщини і від інших телеканалів!

P.S. А вчора мені представники цього телеканалу відписували,що не можна швидко відмовитися від цього телевізійного російського лайна, бо , бачте, воно "вже проплачене". Виявляється, все можна-було б бажання!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.