В команді Петра Порошенка - медійні посібники російських окупантів?

3 апреля 2014, 12:31
журналіст
0
109

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вбачає в передачах "Голосу Росії" на "Ері фм" ознаки порушень законів України та Європейської конвеції про транскордонне мовлення.

Одне з трьох питань, поставлених мною на чат-конференцію з членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ларисою Мудрак, стосувалося трансляції "Голосу Росії" на "Ері фм":

- Кожен вечір після 17:30 й до 18:00 на хвилі «Ера ФМ» іде україномовна програма радіо «Голос России», де звучить російська пропаганда щодо подій в Україні. Лунають кремлівські ідеологічні штампи й кліше стосовно євромайдану, нової української влади, сучасних міжнародних відносин та ролі Росії в світі. Так само нав'язуються російські оцінки Другої світової війни та інших історичних подій. Ця пропаганда нічим не відрізняється від того, що можна почути на російських телеканалах, які ви відімкнули. Чому Нацрада ніяк не реагує?

- Реагує. Ми маємо моніторинг щодо трансляції «Голосу Росії» на хвилях «Ера ФМ» у рамках своїх оперативних повноважень, оскільки ми працюємо без кворуму, ми звернемося до керінвицтва «Ера ФМ» з проханням вжити невідкладних заходів щодо тимчасового припинення трансляції спільного продукту, оскільки в ньому є ознаки порушень законів України та Європейської конвеції про транскордонне мовлення. Сподіваємося, що мовник дослухається до нашого звернення, оскільки це питання лежить у площині суспільного рішення та правової відповідальності для захисту національної безпеки та суверенітету держави.

Але причому тут Порошенко? Згідно з даними, оприлюдненими "Українською правдою" в статті журналіста Сергія Лещенка "Порошенко - Кличко. Віденський альянс під патронатом Фірташа":

"Куратором президентської кампанії Порошенка в Сумській області буде Андрій Деркач - регіонал, син колишнього глави СБУ при Кучмі, колишній бенефіціар потоків у "Енергоатомі" та власник телерадіокомпанії "Ера".

Права рука Деркача регіонал Олег Бояринцев уже провів наради з керівниками районних адміністрацій Сумщини, що працюють з часів Януковича, та закликав не писати заяви за власним бажанням - бо через два місяці прийде їхній президент.

А сам Деркач виступив у місцевій пресі, де розповів про свій героїзм під час подій на Майдані, а також про підтримку кандидатури Порошенка.

"З Петром Порошенком в нас не один десяток років праці, багато спільних соціальних, культурних, благодійних проектів, які успішно працюють", - повідомив Деркач виборцям свого округу".

Читай також:

"Голос окупанта" на "Ері-фм": українська радіостанція сприяє російській агресії

Хто з ведучих «Ери-fm» найбільше партію регіонів любить

Слухачі «Ери-фм» звинувачують радіоведучих у підіграванні владі

«Дикі танці» під дудку Януковича на радіо «Ера-фм»

«Ера Партії регіонів-fm»

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.