Влада хотіла призначати всіх кандидатів у депутати місцевих Рад у Києві

1 апреля 2014, 16:52
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
59

Вдалося "зарубати" антидемократичну правку, яка нищила внутрішньопартійну демократію.

Сьогодні мені та ще кільком колегам-депутатам вдалося "зарубати" поправку №131 до Закону про вибори до органів місцевого самоврядування. 

Поправка була спрямована на те ,щоб кандидатів у депутати місцевих рад та міських та селищних голів висували не місцеві парторганізації, а центральні органи партій. 

Тобто, щоб в Києві визначали кого висувати кандидатом в депутати селищних та міських Рад по всій Україні! 

Яка ж це внутрішньопартійна демократія? 

До речі, ця поправка пройшла в комітеті одностайно!!! тобто, всі партії заодно, коли йде мова про позбавлення прав місцевих парторганізацій. 

Відповідальний за законопроект почав викоручуватися, що ця поправка буцімто спрямована на ті райони, де нема партійних організацій. 

Це неправда, і я це викрив! 

Бо в законопроекті чітко написано: якщо є рішення місцевої парторганізації, то воно ВІДХИЛЯЄТЬСЯ, і діє рішення центрального керівництва щодо висунення того чи іншого кандидата. 

В залі почався бунт, і таку антидемократичну поправку від нової "демократичної" влади нам вдалося зарубати.

P.S. Законопроект не пройшов з першого читання, тож будемо слідкувати , чи вони знову не підкладуть якусь аналогічну "демократичну" норму.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.