Пора називати речі своїми іменами, точніше зацікавлених у загостренні конфлікту.

06 березня 2014, 19:39
Власник сторінки
0
198

Раніше я писав, що не потрібно допускати до переговорів в Криму людей, які родом з Грузії, Молдови і сусідніх з цими країнами регіонів, і політиків, які мають тісні звязки з колегами з цих регіонів.

Дракон помер! Хай живе Дракон!

Попередній уряд довів, що важко залишатися об’єктивним коли повністю залежиш від чужих кредитів, не знаю на скільки проєвропейський нинішній уряд, він швидше антиросійський можливо навіть інквізиторський. В уряді є кілька чоловік, які сильно постраждали в протистоянні на майдані і вони своєю присутністтю наводять жах на всіх урядовців при одній лише думці про Росію. Але це не перший інквізиторський уряд, це розпочалося ще при В.Ющенку, який після отруєня кожного разу дивлячись в дзеркало згадував той біль, страх і переживав той шок. Саме цей страх блокувалокував стосунки з Росією, хоча я вважаю що траванув його хтось з любих друзів, щоб перемогти на виборах, а паралельно визвати таку реакцію на Росію і щоб він закрився і не помічав дії інквізиторських урядів, які проводили зачистки. Остані події лише підтверджують цю версію і з елементів мозаїки вимальвується грандіозний план команди  комсомольців-сталінців, нащадків репресивно-грабувальної системи. Фатальною помилкою команди В.Януковича було небажання дослухатися до опозиції і деякі наставники, які підштовхували до цього, а тепер називають його божевільним надали йому ведвежу послугу. "Ненависного" Януковича, з яким досить успішно співпрацювали, вигнали, Беркут розформували, отримали владу, вибори тепер будуть проводитися не за правилами команди Януковича, а за їх правилами і в опонентів майже нема шансів. Росія хоче виправити це і повернувшись до попередніх домовленостей хоче хоча б частково відновити статус-кво.

На телеканалах транслюють серіал про ефективного менеджера – Сталіна, який вирізав пів України і про те, як було “хорошо в странє совєтской жить”. Не дивно що вони кришують таких головорізів, які і сьогодні вирізають неугодних сотнями. Паралельно будуть фальшують справи на неугодних. Роблять вони це чисто і тому вони кажуть що нема доказів, від цього зможе врятувати лише широка автономія по аналогії з Кримом. Думаю, що такий терор на протязі багатьох років відбувався на більшості територій України.

Ізольваний морем Крим найбільше підходить для того щоб локально з мінімальними ризиками і втратами спробувати на міжнародному рівні вирішити проблему з "інквізицією і хрестовими походами". На майдані не вдалося мирно домовитися і проросійська влада програла інформаційну війну, віддала Київ і в паніці почала відступати, несучи величезні втрати. Потрібно було поступово відступати "з боями на політичному полі", не було б таких втрат, але бажання будь-якою ціною втримати "плацдарми безмежної влади" дорого коштувало ПР і їх виборцям. Таким відступом могли бути більш компромісна кандидатура премєра, голосування за конституцію 2004 року, це дозволило б ПР виграти час і на рівних провести виборчу компанію. Не було шансів виграти, не було і малої долі медійних ресурсів, які працювали проти і одностороньо висвітлювали події.

Якщо користуватися воєною термінологією, то Крим не Київ ця земля довгий час належала Росії і розклад сил інший, більша підтримка місцевого населення, яке від тиску зовні захищають воєні ЧМФ. Законність дій російських воєних не менша ніж законність дій протестувальників з майдану, а от втручання західних військових лише заблокує розвязання конфлікту (є сили, які зацікавлені у загострені конфлікту), вкотре визве дуже багато питань у світової спільноти і може остаточно знищити залишки довіри до деяких країн. Це неминуче скажеться і на хворій економіці цих країн...

Дві треті ефіру провідних телеканалів це телесеріали про чесних прокурорів і міліціонерів, які усіх ловлять, сажають, телешоу з судовими процесами і новини зі звірствами перерахованих вище добродіїв (нестиковочка). Губить продажних добродіїв, які бігають по телестудіях не лише любов до грошей, а й марнославство.  Ці хлопці ще полюбляють транслювати серіали про таких, як вони правильних пацанів. Це робиться щоб тримати усіх в страху і безкарно грабувати заляканих людей, навязуючи мораль продажних силовиків і понятія уркаганів. Нажаль, деякі українські бізнесмени не втрималися перед спокусою стати поплічниками диктатури.

Росія зараз розплачується за свої помилки, не на тих ставили і я про це неодноразово писав, і за помилки тоталітарного совкового режиму і якщо вони цього не усвідомлять, то не зможуть зупинити агресію зкривджених тим режимом. Якщо, використовуючи цю агресію, цей уряд не будуть підбурювати на конфронтацію, з метою виставити Росію агресором, щоб під цим приводом усім світом накинутися на Росію, то до виборів цей уряд Росія перетерпить. А новій владі не варто забувати, що значна частина економіки ще довго буде залишатися орієнтованою на Росію, що значна частина українців за МС і ці люди навіть без воєного вторгнення можуть створити дуже багато проблем для нової влади, якщо їх будуть ігнорувати. Не варто повторювати помилок попередньої влади.

Мене не перестають дивувати наші медійники, своїми повідомленнями про перемоги і паралельними закликами до своїх російських колег, припинити викривляти інформацію. Чому вони радіють? Зробивши душогубом і найбільшим злочинцем у світі підсунули Федоровича видавивши його в Росію, неприємно, але не смертельно. Навіть на рівні районів є більші душогуби і всі про це знають, але мовчать.

Мене не перестає дивувати цинізм наших політиків , які звикли і вже не помічають крові і смертей. Які після перемоги над Януковичем непомітивши і переступивши через сотню загинувших і сотні покалічених, рвонулися ділити владу і тепер не втрачають можливості заробити політичні дивіденди спекулюючи на смертях тієї сотні. Революції задумують романтики, здійснюють фанатики, а плодами користуються негідники. Так було в 2004 схоже що і цього разу так буде.

До числа перемог зарахували падіння вартості акцій російських компаній і падіння рубля на 2%. Я б назвав це скачком, або тимчасовим зниженням і на відміну від процесів, які відбуваються в українській економіці це коливання, а не падіння. Якщо країни співпрацюють то ця співпраця взаємовигідна, тому санкції завдадуть збитків обом сторонам. В світі панує економічна криза і кожен необдуманий крок може підірвати економіку багатьох навіть розвинених країн, і якщо вони не зможуть це компенсувати в довгостроковій перспективі (розкрадання своїми корпораціями захопленої України, або захват частини територій Росії), то вони програють і можливо навіть самі підпадуть під вплив сьогоднішніх союзників. Політики і бізнесмени народ прагматичний і навіть цинічний. Якщо ти вкрав щось то ти злочинець, а якщо ти вбив мільйони, то політик. Вбити можливо не лише діяльністю, а й бездіяльністю, або пограбувавши країну.

Можливо, падіння гривні на 30% і початок росту цін теж є перемогою? В Росії є стабільне джерело доходів - газ, а в Україні невідомо чим будуть платити пенсії і зарплати бюджетникам і тим же воєним. Саме залежність європи від російського газу буде стримувати її від різких кроків, це розуміють росіяни і вальяжно беруть Крим під свій контроль. Це Л.Кучма зі своєю багатовекторністю викручувався, доки його не прижали до стінки, В.Ющенко не став ризикувати і просто відгородився від Росії (тоді були розірвані контакти, які і досі не відновилися), Федорович теж уявив себе великим геополітиком і спробував погратися в багатовекторність (йому пора заборонити робити заяви і грати в політичні ігри - догрався, нехай починає розповідати правду про своїх наставників і поплічників. Він підвів і проміняв на золотий батон не лише своїх виборців, а й російських і західних партнерів, які його підтримували ).

Флешмоби біля воєнкоматів і заблокованих в криму частин це добре, потрібні для підтримки бойового духу, але головне щоб наша влада сама не повірила в ці перемоги. Інакше поразка буде нищівною, одна справа перемогти на майдані і взяти владу у свої руки, а зовсім інша такими ж методами втримати цю владу. Росія не визнала тієї перемоги і події в Криму дуже схожі на асиметричну відповідь: захвати, зміна керівнцтва. Думаю, Федорович їм вже багато розповів, а в перспективі розповість все, можливо саме для цього його видавили в Росію, можливо їх теж цікавить хто насправді отруїв В.Ющенка і проводив інквізиторські зачистки. Якщо так, то декого чекають "дуже великі" перемоги...

P.S. Короткий екскурс в історію. У 1212 році в одному французькому селі біля Вандома зявився хлопчик Стефан, який оголосив, що він посланець Бога, покликаний стати проводирем і знову завоювати для християн Обітовану Землю. За короткий період навколо Стефана зібралися тисячі хлопчиків і дівчаток, готових йти у Святу Землю. У процес втрутився король Франції, який наказав дітям розійтися по домівках. Деякі так і зробили, але близько 30 тисяч малих паломників прибули в Марсель, щоб по дну моря продовжити похід. Море не розступилося, постало питання як його перепливти. Тоді в справу втрутилися два пройдисвіти, які запропонували перевести усіх дітей через море на кораблях. Насправді кораблі узяли курс в Єгипет, де діти були продані як раби. Таким чином, як свідчить історія, овець уводять і з господнього стада.
Частина паломників була повернена у Францію імператором Фрідріхом II, а торговців живим товаром упіймали і покарали.

Усі, починаючи з політичних провокаторів і залежних від власників каналів журналістів, закінчуючи самими власникам каналів, як той Мюнхаузен, оголосили війну Путіну. Більшість з них не має ніякого відношення до майдану, але це круто і формат. В часи коли усі звикли до крові і смерті страшно виділятися з натовпу, все і всіх запросто можуть списати на революцію (звичайно, є чесні журналісти, які наважуються залишити такі ЗМІ). Саме тому потрібно обмежити вплив медіамагнатів на інформаційний простір збалансувати і вирівняти інформаційне поле, політичні маріонетки медіамагнатів ніколи цього не зроблять. Замкнуте коло... 

P.P.S. Зрозуміло чому Росія не хоче спілкуватися з нинішньою владою. Жили вони при В.Ющенку кілька років взагалі без таких контактів, ще три місяці проживуть. Їм доводиться вибирати між напівлегітимним, але лояльним президентом - Януковичем і між контакти з таким же напівлегітимним але тимчасовим, перехіднимим урядом. При виборі другого варіанту доведеться втянутися в беззмістовні переговири з урядом створеним лише для заспокоєння майдану. Для деяких політиків такі контакти з росіянами потрібні лише, щоб спростувати попередні заяви росіян про військовий переворот, щоб позбавитися статусу путчистів і щоб покращити свою репутацію на міжнародній арені. Такі контакти владі потрібні, щоб потянути час, зачистити вертикаль влади від чужих і заспокоїти протестувальників незгодних з їх політикою. В 2004 теж звільнили десятки тисяч чиновників, серед яких було багато професіоналів, памятаємо чим все скінчилося. З харківською парочкою могли б почекати до виборів. В Кернеса, як виявилося велика підтримка, а Добкін вже кандидат в президенти. Їх арешт, може бути астаньою краплею, яка може схилити чашу терезів на користь нелегітимності президенських виборів (вони того не варті). Можливо хтось саме цього добивається. Не знаю що вони там натворили, а наговорили вони багато, але розбиратися х цим краще після виборів. В регіоналів вистачило розуму не садити С.Власенка, вони розуміли, що такий крок остаточно підірве легітимність судового процесу і самої влади. До легітимності наступних виборів і так багато питань...

ГОЛОВНА МЕТА - ВИЗНАТИ ЛЕГІТИМНІСТЬ НАСТУПНИХ ВИБОРІВ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ. Виборів, які будуть проходити на хвилі майдану, голосувати будуть не за когось, а проти попередників. Вибори будуть проходити під контролем нинішньої влади. Після подій в Києві і в багатьох інших містах усі будуть боятися підтримувати і агітувати за попередників. Домовлятися росіянам варто про дотримання домовленостей підписаних Януковичем і трьома західними дипломатами за участі їх посередника. Росіяни не розуміють з ким і про що розмовляти коли не дотримуються навіть такі домовленості. Ситуація стабілізувалася і поспішність в проведенні виборів президента відпала.

Мене цікавить на що дивилися західні спостерігачі в Києві, які ломанулися в Крим. В Криму не стріляють, ніхто нічого не палить, не мародерствують. Чи можливо західні чиновники думають, що усім кияннам подобалося те все? В Києві було набагато більше порушень прав людини і набагато більше невдоволених, але захід не цікавила їх думка. Їх ставленики взяли під контроль усю країну і шкода втрачати такий ласий шматок у вигляді Криму, от вони і ломанулися відстоювати права ображених. Щоб ще трішки підзаробити на цьому.  В Україні і на заході багато борців за демократію, права людини і їх потрібно буде чимось зайняти. Усім зрозуміло який ще режим вони спробують повалити.

Я писав, що втручання західних військових лише заблокує розвязання конфлікту (є сили, які зацікавлені загострені конфлікту) і вкотре визве дуже багато питань у світової спільноти і може остаточно знищити залишки довіри до деяких країн. Але не думав, що в західних політиків не вистачить розуму, щоб не відправляти величезний дисант борців за права людини. Можливо, це було зроблено спеціально, раніше чи пізніше  дізнаємося для чого це робилося.


МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЦЕ ДОРОГА ЦІНА І РОСІЯ НЕ ПОГОДЯТЬСЯ НА НЕЇ, ЛИШЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ НЕ ОБРАЗИТИ КОГОСЬ З ЗАХІДНИХ ЧИНОВНИКІВ.

Раніше я писав, що не потрібно допускати до переговорів в Криму людей, які мають якесь відношення до Придністровя, Абхазії і інших гарячих точках на пострадянському просторі. Думаю настав час назвати імена! Це люди, які родом з Грузії, Молдови і сусідніх з цими країнами регіонів, або політики, які мають тісні звязки з впливовими політиками з цих регіонів (в нашому випадку все переплелося в великий клубок). Ці люди своїми діями, можливо несвідомо провокують конфлікт між Україною і Росією. Це П.О.Порошенко, який родом з Молдови і частина уряду - його люди, яких він туди протянув. Слід Петра Олексійовича простежується від перших кривавих сутичок з бульдозером і аж до подій в Криму, там він теж побував і "допоміг". Є в нього впливові друзі і в Грузії, в яких схожі цілі. Це також вихідці з сусідніх з Моловою регіонів України. Я щиро співчуваю молдаванам, грузинам і згадував про поширення напруги з сусіднього Придністровя на Україну, але нехай їх земляки воюють в себе на батьківщині, а не перетворюють Україну на поле битви і місце для помсти. Не мені їх судити і я згоден потерпіти три місяці, але я не хочу щоб Україною керували люди засліпленні бажанням помсти. Я дуже багато писав і про тоталітарний режим в тому числі і про трагедію на Буковині. Не записувався в штрафбат до попередньої влади і не збираюся записуватися в штрафбат до нинішньої, щоб задовільнити чиєсь бажання помсти. Це молоді політики в них все попереду, нехай направлять свої зусилля на розвязання своїх конфліктів я готовий навіть допомогти (чим зможу), а коли зникне джерело цієї засліплюючої помсти, я перший буду агітувати за цих політиків на виборах.

Нажаль є сили, які мають свої інтереси і використовують таких політиків засліплених бажанням помсти Росії, у своїх геополітичних іграх. В війні програють обидві сторони і доки вони граються є ті хто сидячи на березі річки чекають, коли пропливуть трупи ворогів...

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.