13 червня у Klitschko Expo відбудеться святковий захід до Дня Донора

12 июня 2021, 13:21
Владелец страницы
0
35

Святкуємо Всесвітній День донора разом! 13 червня о 17:00 Де: Klitschko Expo (НСК "Олімпійський", вул. Велика Васильківська, 55

Раді будемо зустрітися з вами на святковому заході, присвяченому Всесвітньому Дню донора.
На вас гостей чекає просекко, фуршет, приємна музика і розкішний вид на вечірній Поділ.
«Донорський причал» - це перший в Україні культурний захід, який спрямований на те, щоб сформувати ком’юніті активних донорів та їх друзів.
Хоча, по суті - це маніфест вдячності за те, що ви - дорогі донори, - були з нами весь цей час і своїми добрими вчинками торкається сердець і даруєте надію на життя тим, хто цього так потребує.
Ведучий заходу - Денис Денисенко.
Захід донорів прийдуть привітати відомі виконавці: Андрій Кравченко, Софія Єгорова, Ярослав Смаль, Вовчук Катерина, Олег Корбан-Далас, Ксена, Єгор Грей, Марі Пежо та Галина Солодка, Miss Iris та Ami.
Музичну атмосферубуде створювати DJ James Edonu.
Партнери церемонії:
Всеукраїнське об'єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів; краще видавництво "Саміт-Книга", Perrier - мінеральна вода натуральної газації з самої Франції; імпортер елітних алкогольних напоїв Almatera; молодий бренд Courage що включає нові розробки догляду за тілом та нігтевою естетикою; компанія LR Health&Beauty - лідер Алла-Анастасія Розумовська; компанія Natural Melanin Ukraine; консалтінгова агенція "Успіх без кордонів", дизайнер Олена Ємельянова; Клуб успішних жінок (Київ); ТОВ "Холдінг НАС"; страхова компанія Spare; м'ясні продукти "Бащинський", Благодійний фонд "Фонд культурні іновації"
Медійні партнери:
ТВ: 33 канал, АллатРа ТВ
Журнали та онлайн-видання: журнал Super Lady, Кореспондент, , StarBrothers, Studioofmydreams, Spy Fashions тощо
Фотозвіти від кращих фотографів Києва.
Вхід безкоштовний за запрошеннями!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.