8 та 9 січня у Київській опері відбудеться концерт "Нові мелодії Різдвяної ночі"

6 января 2022, 16:10
Владелец страницы
0
14

8 та 9 січня у Київській опері вже традиційно відбудеться грандіозний концерт "Нові мелодії Різдвяної ночі" основою якого є українські колядки.

Це унікальна можливість по-іншому подивитись на українські народні традиції та почути їх зовсім у новому форматі. Давні українські колядки, що увібрали багатовікові звичаї народу, зазвучать у несподіваному прочитанні.


Київська опера запрошує приєднатись всіх охочих до традицій європейських Різдвяних концертів. Рекомендованим дрес-кодом стануть класичні кольори вечірнього вбрання black tie.


У концерті "Нові мелодії Різдвяної ночі"  візьмуть участь понад 140 осіб на сцені, серед яких оркестр, хор та зірки оперної сцени: Ніна Матвієнко, Тарас Штонда, Валентин Дитюк, Юрій Годо, Дмитро Тодорюк, Юлія Засімова, Гліб Іванов, Олександр Киреєв, Дар’я Миколенко, Анастасія Поважна, Анастасія Поліщук, Дмитро Фощанка.


Українці — міська нація, і ми колядуємо по-європейськи!


Київський академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва

м. Київ, вул. Межигірська, 2

Придбання квитків:

044 227 03 92

067 489 59 12

050 489 59 12Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.