Поль Манондіз закликає артистів виправдовувати народну довіру

25 жовтня 2018, 12:22
Власник сторінки
писатель, журналист
0
286
Поль Манондіз закликає артистів виправдовувати народну довіру
Поль Манондіз,співак

Поль Манондіз- патріот України

Франко-український співак Поль Манондіз закликає артистів активно підтримувати бійців АТО і дух патріотизму українців.

Співак їздить по Україні з гастрольним туром. У репертуарі - українські і патріотичні пісні. У фіналі концерту - гімн України - усі співають стоячи. Поль Манондіз, спілкуючись з колегами, пропонує створювати дуети і спільні проекти для підтримки українських патріоті

 "Артист - це мова і очі - авторитет для своїх глядачів. Тому не можна залишатися осторонь і просто спостерігати, як в країні йде війна. Треба бути лідером думки і вести за собою людей", - говорить Поль Манондіз.

Співак розповідає, що кожен заслужений і народний артист - це носій культури, традицій, офіційна особа своєї країни.

«Не можна бути народним артистом України і виступати на майданчиках Росії , з якою зараз конфлікт. У мене просто в голові не укладається: як можна займати нейтральну позицію або відмовчуватися, коли Україна тобі довірила звання, а ти ніби не її представник", - говорить Поль Манондіз.

 Зараз готує спеціальний подарунок для бійців АТО -  візит до них планує ретельно. Співак живе в Україні упродовж трьох років і упевнений, що у  такій ресурсній країні почнеться економічне зростання. Але перед цим - кожен українець повинен усвідомити, що від нього залежить - що буде завтра. Перш за все – мова, тож Поль Манондіз щоденно спілкується з українцями та поповнює словарний запас , вивчаючи діалекти різних регіонів.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Lifestyle&Fashion
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.