Наклеп про стан Києво-Печерської лаври зі сторони московських церковників.

26 июля 2021, 16:14
Владелец страницы
0
22337
Наклеп про стан Києво-Печерської лаври зі сторони московських церковників.
Києво-Печерська Лавра (Фото з uk.wikipedia.org)

Стало нещодавно відомо про те, що так звані священнослужителі московського патріархату заявляли про занепад та загрозу руйнації лабіринтів ближніх печер, навіть дбайливо запросили грошей у уряду на ре

Це, як зазвичай любить робити московське духовенство, була ще одна із багатьох провокацій та спроба виманити грошей не тільки з людей, а ще попросити їх в уряду, на 44-ій сесії ЮНЕСКО вже дійшли висновку, що загальний стан збереження об’єкта Собору Святої Софії з прилеглими монастирськими спорудами та монастирського комплексу Києво-Печерської лаври з церквою Спаса на Берестові є задовільний, мало того комітет Світової спадщини також відзначає позитивні тенденції з 2017 року.
Це є прямим доказом того, що представники московського духовенства, які знаходяться на території Києво-Печерської Лаври, брехуни та злодії.
Про розкради пожертвувань які дають люди цим священнослужителям, та як вміло за ці пожертви купуються машини та квартири вже писав Олександр Саган, також погоджусь з його пропозицією виселити з Києво-Печерської лаври.
Тому, люди, звертаюсь до вас та до вашої самосвідомості! Не платіть за яхти та дачі для цих злодіїв, підтримуйте Православну Церкву України, не московський патріархат.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: христианство,УПЦ МП,УПЦ КП,Православие,православная церковь,УПЦ,Киево-Печерская Лавра,Київ,Києво-Печерська лавра,ПЦУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.