Співпраця Національної музичної академії

24 квітня 2020, 21:19
Власник сторінки
журналист
0
12
Співпраця Національної музичної академії

Співпраця Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського і народного депутата Анни Пуртової дає перші результати.

Співпраця Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського і народного депутата Анни Пуртової дає перші результати.

– Сердечно дякую за вручену мені подяку від Верховної Ради України та народного депутата Анни Пуртової її помічниці Марині Наконечній! Для мене це велика честь! — з

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання по 221 округу (Печерський, частини Шевченківського та Солом’янського районів міста Києва) від партії як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань бюджету. – написав ректор Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського Максим Тимошенко.

Пуртова Анна Анатоліївна

Народний депутат України, округ №221.

Голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Голова правління ГО “Діджитал освіта”.

У 2018 році разом з колегами по IT-бізнесу допомогла створити першу безкоштовну онлайн-бібліотеку української літератури “Слухай”. З 2008 року займається ресторанним бізнесом, міжнародним консалтингом щодо інвестування до України, вела проекти у галузі освіти. Працює у галузі цифрової реклами та піару. Розробляє концепцію електронної освіти.

Почала займатися бізнесом з 2006 року, імпортувала до України продукти харчування з країн Європейського союзу.

Закінчила Дніпровський національний університет, юридичний факультет та факультет міжнародної економіки та Копенгагенську школу бізнесу (Данія).

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.