Співпраця Національної музичної академії

24 апреля 2020, 21:19
Владелец страницы
журналист
0
7
Співпраця Національної музичної академії

Співпраця Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського і народного депутата Анни Пуртової дає перші результати.

Співпраця Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського і народного депутата Анни Пуртової дає перші результати.

– Сердечно дякую за вручену мені подяку від Верховної Ради України та народного депутата Анни Пуртової її помічниці Марині Наконечній! Для мене це велика честь! — з

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання по 221 округу (Печерський, частини Шевченківського та Солом’янського районів міста Києва) від партії як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань бюджету. – написав ректор Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського Максим Тимошенко.

Пуртова Анна Анатоліївна

Народний депутат України, округ №221.

Голова підкомітету з питань державних інвестиційних проектів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Голова правління ГО “Діджитал освіта”.

У 2018 році разом з колегами по IT-бізнесу допомогла створити першу безкоштовну онлайн-бібліотеку української літератури “Слухай”. З 2008 року займається ресторанним бізнесом, міжнародним консалтингом щодо інвестування до України, вела проекти у галузі освіти. Працює у галузі цифрової реклами та піару. Розробляє концепцію електронної освіти.

Почала займатися бізнесом з 2006 року, імпортувала до України продукти харчування з країн Європейського союзу.

Закінчила Дніпровський національний університет, юридичний факультет та факультет міжнародної економіки та Копенгагенську школу бізнесу (Данія).

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.