Джек Ма став почесним професором НМАУ

09 листопада 2019, 03:20
Власник сторінки
журналист
0
226
Джек Ма став почесним професором НМАУ

Джек Ма посідає 21 місце в рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes

Відбулася важлива подія – візит видатного підприємця світу Джека Ма в Україну.
Значення цієї події для України – неймовірне!
Підкреслимо нюанс – Джек Ма залюблений в музику. Тому, розуміємо його зацікавленість в справи України саме через діяльність Київської Консерваторії! Через музику!
З ініціативи ректора НМАУ ім. П. І. Чайковського Максима Тимошенка, Київського економічного форуму, а також за підтримки Президента України Володимира Зеленського відбувся офіційний візит до України Джека Ма.
Значну роль в організації візиту відіграли китайські партнери НМАУ ім. П. І. Чайковського – компанія “Чжецзян Юнчанледі Ко. лтд.” на чолі з Чжао Юнцянь.
На офіційному прийомі Максим Тимошенко оголосив рішення Вченої ради НМАУ ім. П. І. Чайковського та вручив диплом “Почесного професора Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського”.
Зустріч відбулась за участю студентів консерваторії, які заспівали Многая Літа шанованому гостю. Розчулений неймовірно теплою зустріччю та високою відзнакою, Джек Ма висловив глибоку подяку за присвоєння йому вельми поважного титулу.
Зазначимо, що Джек Ма з родини музикантів і є справжнім поціновувачем музичного мистецтва.
Первісна ідея організувати зустріч з засновником легендарної компанії “Alibaba Group” належить китайсько – українському студентству, які звернулися з цією цікавою пропозицією до ректора Музичної Академії.
Сайт Музика України
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000833262945&__tn__=%2CdC-R0.g-R&eid=ARDbLRj8NuNSV1V_ZtteE4ZVQfDuYoimSHDQrj_fTxQo46GHKoDg_vUQRcoKcmtpJ7XKjkKcKBBTXXRZ&fref=nf
Джек Ма посідає 21 місце в рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes
Засновник групи компаній Alibaba Group, один з найбагатших бізнесменів світу, 55-річний Джек Ма став почесним професором Національної музичної академії України. Про рішення Вченої ради музичної академії під час урочистого прийому оголосив ректор навчального закладу Максим Тимошенко.Як повідомляє «Главком», зустріч із китайським гостем відбулася за участю студентів консерваторії, які заспівали Джеку Ма Многая Літа. Як розповів «Главкому» Максим Тимошенко, Джек Ма походить з родини музикантів і є справжнім поціновувачем музичного мистецтва. За словами ректора музакадемії, ідея організувати зустрічі належать студенти академії.

Alibaba Group – одна з найбільших у світі груп компаній електронної комерції та найбільша в Китаї група компаній з торгівлі через інтернет. Була заснована у 1999 році у квартирі на той час небагатого китайського викладача з англійської мови Джека Ма разом із 17 компаньйонами у місті Ханчжоу. Назва Alibaba походить від імені одного з персонажів казок «Тисяча і одна ніч». Нині в Alibaba працює близько 60 тисяч співробітників.-https://glavcom.ua/news/odin-z-najbilshih-bagatijiv-svitu-stav-profesorom-ukrajinskogo-vishu-638780.html?fbclid=IwAR0zEW7SlJE4Peq2IPE27wxiY7Tc0qvI53GbBzJVFX2drsPRlbtmdyQE9bk

10 вересня 2019 року стало відомо, що Джек Ма пішов з посади Alibaba. Замість нього компанію очолив Деніел Чжан. Цікаво, що Джек Ма не зовсім відійшов від справ, адже у нього залишилося 6,22% акцій Alibaba. Він також має довічне місце в Alibaba Partnership, куди входять високопоставлені менеджери групи компаній. Зараз у цій найбільшій китайській компанії (яка крім іншого, володіє торговим майданчиком AliExpress) ринкова капіталізація складає $460 млрд. Статок самого Джека Ма оцінюється в $41,8 млрд. У рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes Джек Ма посідає 21 місце.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.