Літня школа журналістики з ректором НМАУ

22 липня 2019, 16:11
Власник сторінки
журналист
0
61
Літня школа журналістики з ректором НМАУ

з групою столичних школярів ми побували на інтерв`ю із ректором Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського професором М.О.Тимошенко

Журналістика — стиль життя, яскраве хобі, творча професія та ремесло
(Літня школа журналістики)

 

Літо – чудова нагода для хобі та саморозвитку, створення творчого доробку для тих, хто готується до вступної кампанії на наступний рік. «Гурток із журналістики на волонтерських засадах продовжує працювати із школярами України, дітям, котрі прагнуть пізнати журналістику, запропоновано готувати сюжети на актуальні теми у власному регіоні й відправляти на скриньку нашої кафедри. Ми обираємо найцікавіші, готуємо текст-підводку й даємо у ефір. Так допомагаємо готувати творчий доробок для майбутніх студентів», – розповідає керівник проекту доцент кафедри журналістики та мовної комунікації Вероніка Василівна Чекалюк.

Нещодавно з групою столичних школярів ми побували на інтерв`ю із ректором Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського професором М.О.Тимошенко.

  

Неймовірні залаштунки Національної музичної академії України імені Петра Чайковського показала юна Софія – донька очільника навчального закладу. Дітям запам’яталося дружнє спілкування з харизматичним Ректором Максимом Олеговичем Тимошенком, котрий вручив пам’ятну медаль гостям. Зустріч завершили міні концертом.

Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського входить до сотні найкращих вищих навчальних закладів світу.

Ця меморіальна дошка біля входу до консерваторії встановлена на честь славетного ректора Музичної академії Олега Семеновича Тимошенка.

Наразі його син Максим Тимошенко продовжує справу свого батька.

Творчу династію доповнює онука Олега Семеновича – Софія Тимошенко, яка отримала від своїх рідних талант і любов до музики та навчається грі на фортепіано й любить кіно та телебачення. Гарних Вам канікул, пізнавайте світ, подорожуйте, діліться враженнями, фотографуйте й пишіть, слухайте якісну музику, бо, як сказала Мерілін Менсон: «Музика — це найсильніший вид магії».

 

Марія Ленд

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.