Зелене будівництво в Києві. З досвіду

06 квітня 2019, 05:22
Власник сторінки
журналист
0
24

В країнах Європи при експлуатації нових будинків необхідно дотримуватися міжнародних сертифікатів BREEAM (науковий підхід до екологічних проблем в високому аспекті) та LEED

Сьогодні українські забудовники йдуть за сучасними еко-трендами для того, щоб створювати комфортні умови для життя серед природничого довкілля.

Екологічні проблеми, які виникають при будівництвах, вирішують вже більше, ніж півстоліття.

В країнах Європи при експлуатації нових будинків необхідно дотримуватися міжнародних сертифікатів BREEAM (науковий підхід до екологічних проблем в високому аспекті) та LEED (фокусуються на енерговодоспоживані).

Один із таких сертифікатів – це показник відмінної якості житла.

В Україні є свої норми ще з радянських часів, але сучасних вносять дедалі менше. Ініціатива нововведень йде лише від будівельних компаній, а не від влади.

З новобудов за останній час, немає жодної з будь-яким сертифікатом, що підтверджує екологічність будівлі.

Проект АТ АКБ «Аркада», яка створює комплекс «Патріотика на озерах», принципово відрізняється від нині реалізованих житлових комплексів.

Природний затишок як для людей, так і для звірів. Максимальне збереження території, вулична енергія буде використовуватися від природних джерел, а саме – сонячні батареї. Такі проекти будуть не забруднювати навколишнє середовище і дешевші в експлуатації.

Аналогічно створюються умови для підтримки екології щодо електромобілів.

Жителям мікрорайону не доведеться їхати за територію ЖК для пошуку АЗС, а достатньо поставити свій автомобіль на підзарядку…

На території навколо озера Небреж, 52 % займає парк з озером, де будуть пішохідні та вело-доріжки, пляжі, дитячі та спортивні площадки, лісо-паркова зона, де екологічний простір має бути збережено для природного благоустрою.

За цим забудовники звернулися до екологів та дендрологів, які допомогли грамотно спланувати територію, скоректувати архітектурні рішення забудов і розробити план щодо уникнення сміттєзвалища.

Саме з організації інфраструктури забудовник починає реалізацію проекту: очищення лісопаркової зони, озеро буде зариблено спеціальними видами для проживання.

Великі кроки на які йдуть інвестори такого масштабного проекту, роблять сміливий виклик іншим забудовникам.

Вигоди інвестиції в екологічні рішення будівництва цілком зрозумілі: гармонія з природою, маленькі гроші за комунальні послуги та в забезпеченні здорової атмосфери.

Це те, що треба як  громадянам, так і забудовникам нового покоління.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.