Зелене будівництво в Києві. З досвіду

6 апреля 2019, 05:22
Владелец страницы
журналист
0
19

В країнах Європи при експлуатації нових будинків необхідно дотримуватися міжнародних сертифікатів BREEAM (науковий підхід до екологічних проблем в високому аспекті) та LEED

Сьогодні українські забудовники йдуть за сучасними еко-трендами для того, щоб створювати комфортні умови для життя серед природничого довкілля.

Екологічні проблеми, які виникають при будівництвах, вирішують вже більше, ніж півстоліття.

В країнах Європи при експлуатації нових будинків необхідно дотримуватися міжнародних сертифікатів BREEAM (науковий підхід до екологічних проблем в високому аспекті) та LEED (фокусуються на енерговодоспоживані).

Один із таких сертифікатів – це показник відмінної якості житла.

В Україні є свої норми ще з радянських часів, але сучасних вносять дедалі менше. Ініціатива нововведень йде лише від будівельних компаній, а не від влади.

З новобудов за останній час, немає жодної з будь-яким сертифікатом, що підтверджує екологічність будівлі.

Проект АТ АКБ «Аркада», яка створює комплекс «Патріотика на озерах», принципово відрізняється від нині реалізованих житлових комплексів.

Природний затишок як для людей, так і для звірів. Максимальне збереження території, вулична енергія буде використовуватися від природних джерел, а саме – сонячні батареї. Такі проекти будуть не забруднювати навколишнє середовище і дешевші в експлуатації.

Аналогічно створюються умови для підтримки екології щодо електромобілів.

Жителям мікрорайону не доведеться їхати за територію ЖК для пошуку АЗС, а достатньо поставити свій автомобіль на підзарядку…

На території навколо озера Небреж, 52 % займає парк з озером, де будуть пішохідні та вело-доріжки, пляжі, дитячі та спортивні площадки, лісо-паркова зона, де екологічний простір має бути збережено для природного благоустрою.

За цим забудовники звернулися до екологів та дендрологів, які допомогли грамотно спланувати територію, скоректувати архітектурні рішення забудов і розробити план щодо уникнення сміттєзвалища.

Саме з організації інфраструктури забудовник починає реалізацію проекту: очищення лісопаркової зони, озеро буде зариблено спеціальними видами для проживання.

Великі кроки на які йдуть інвестори такого масштабного проекту, роблять сміливий виклик іншим забудовникам.

Вигоди інвестиції в екологічні рішення будівництва цілком зрозумілі: гармонія з природою, маленькі гроші за комунальні послуги та в забезпеченні здорової атмосфери.

Це те, що треба як  громадянам, так і забудовникам нового покоління.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.