Європейський управлінський стиль ректора Тимошенка

15 грудня 2018, 10:32
Власник сторінки
журналист
0
95
Європейський управлінський стиль ректора Тимошенка

Просто цікаво, хто ще з ректорів Академій і Університетів, до Нового року виписав матеріальну допомогу студентам, а не десятки тисяч собі у вигляді премій?

Студенти обрали свого Ректора, зуміли у боротьбі відстояти свій вибір. Національна музична академія України імені П.І.Чайковського вже місяць живе з демократично обраним ректором – Максимом Тимошенком.

Відповідно, до всіх подій в Консерваторії підвищена увага. Як ворогів, так і друзів.

Команда ректора Тимошенка демонструє повну відкритість і демократизм у стилі кращих університетських традицій Європи. Сподіваємося, це стане фірмовим стилем оновленого керівництва.

І несподіваний “радісний зойк” від студентів, які раптово отримали суттєву доплату до традиційних стипендій:

“Дорогие друзья! Сегодня решила проверить счет на карте, куда зачисляют стипендию. Рассчитывать, конечно, так рано не стоит, ведь обычно в 20-х числах приходит. А вдруг пришла?

В глубине души надеюсь на 1300 грн, что раз в месяц позволяют масла сливочного к хлебу купить, а вижу… 4000. Сказать, что я в шоке – ничего не сказать. Как выяснилось позже, наш ректор, сделал всем, кто получает стипендию, подарок к праздникам.

Дорогой Максим Олегович, от лица студентов академии хочу искренне Вас поблагодарить. Также поздравляю Вас с наступающими праздниками, от всего сердца желаю здоровья и сил для дальнейшего ректорства, пусть оно продлится долго. Мы любим Вас, наш классный ректор! – написала студентка

Все, кто со мной, прошу поддержать репостом!”

Як нам стало відомо, в кінці року на рахунках НМАУ “зависла” певна сума зекономлених гривень. Ректор Максим Тимошенко мав три варіанти: повернути кошти до бюджету, виписати великі премії керівництву чи оформити матеріальну допомогу студентам, які отримують стипендію.

Що у таких випадках роблять призначені бюрократи відомо. Вузьке коло отримує кілька окладів.

Обраний колективом ректор, який думає про весь колектив, перш за все про напівголодне студенство, ПРИНЦИПОВО НЕ МОЖЕ розподіляти гроші ВСІХ кулуарно обраним!

Ось у чому суть вільних виборів і університетської демократії!

Максим Олегович Тимошенко, попри всі перепони, штучно створені проблеми, отримуючи лише “голу” ставку – бо “бунтарям” премії “не положено”, демонструє реальний європейський управлінський стиль. Хай щастить! Будемо підтримувати!

Просто цікаво, хто ще з ректорів Академій і Університетів, до Нового року виписав матеріальну допомогу студентам, а не десятки тисяч собі у вигляді премій?

Давайте поцікавимося! Студенти – пишіть!


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.