Лише в країні, якою правлять дебіли таке можливе. Чуркістан

09 серпня 2018, 01:03
Власник сторінки
журналист
0
93
Лише в країні, якою правлять дебіли таке можливе. Чуркістан

Донецькі бандити захопили міжнародний Університет «Україна», взяли заручників і почали грабіж.

Лише в країні, якою правлять дебіли таке можливе. Чуркістан. Донецькі бандити захопили міжнародний Університет «Україна», взяли заручників і почали грабіж.

Менти, яких викликали, чи оновлені ментокопи Авакова, чи типо реформована поліція відморозилися… Все нормально — оплачено? СБУ в ігнорі. Ви взагалі скоти?!

Триває вступна кампанія. Приміщення заповнене малолітніми абітурієнтами, яким 15-17 років! Їх романтичними батьками. І тут бандитське маскі-шоу!

Маємо терористичний акт — захоплення навчального закладу, взяття заручників, насильство над малолітніми дітьми. Привласнення приватних приміщень. Букет кримінальних злочинів.

Нагадую, події відбуваються в одній з найбільших європейських країн, в столиці України — Києві. Чи де? Сомалі?

І що? Та пофіг! Так НАДА! Аваков і його подільники отримали дуже кругленьку суму, як кажуть. Спростуйте тварі!

Замовники — сєпари, що сидять в окупованому Донецьку, що типо столиця ДНР. Не дивуйтеся — все «схвачено».

Рівень політичної шизи захоплює.

Особисто мене це обурює жахливо, бо в Університеті «Україна» навчається син, а я веду першу журналістську практику для першачків як волонтер. І цим дуже пишаюся.

Як повинні були діяти ментокопи і спецназ СБУ — теракт, як не як? Приїхати, всіх запакувати і перевірити документи — що за наркоші знахабніли наскільки, що просто так, захопили навчальний заклад в столиці?

Це взагалі НЕЧУВАНО! І в каталажку до закінчення слідства. Саме так вони ставляться лише до патріотів і добровольців… Школа КГБ-ФСБ… А от справжні бандити…

Угу, бабло Авакова не пахне! Закон їм не писаний. Новітні чурки-феодали. Аваков — ти мудак! Луценко, до речі, теж.

І трохи офіціозу.

Звернення президента Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» щодо рейдерського захоплення, яке розпочалося 7.08.2018

«Ми є свідками того беззаконня, що є в нашій державі взагалі. Україна – єдина країна в світі, яку розікрали на основі законодавства. А там, де не вистачило законів «доточили» постановами Верховної Ради та постановами Уряду. В результаті народне майно розкрадене і усім відомо хто його вкрав. Але притягнути до відповідальності ми нікого не можемо.
Я, Таланчук Петро Михайлович, президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», звертаюсь до українських журналістів з проханням поширити достовірну інформацію щодо ситуації, що склалася навколо університету.

7 серпня 2018 року, без попередження на територію, що є приватною власністю університету, увірвались хлопці віком не більше 25 років в кількості приблизно 70 чоловік. Спочатку в заручниках опинились охоронці та кілька працівників університету. Негайно свідками інциденту була викликана поліція. Заручники були звільнені. Але невідомі залишаються в навчальному корпусі університету.
З приводу юридичного аспекту даної ситуації.
В банку «Хрещатик» був взятий кредит на розбудову навчального корпусу для університету. Усім відома доля банку «Хрещатик». Всі активи, що були в заставі в банку реалізовані через торги. Наразі триває судовий розгляд щодо визнання торгів недійсними. Адже ми маємо усі підстави для визнання їх такими. До того ж Окружний адміністративний суд м. Києва своїм рішенням визнав протиправним та скасував рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 06.07.17 року № 2846 в частині затвердження умов продажу активів ПАТ «КБ «Хрещатик».

На теперішній час дана справа знаходиться на розгляді у Верховному Суді України.
Приміщенням неправомірно заволоділа структура, що не дочекавшись рішення суду, вчинила рейдерське захоплення. Адже постанови суду ще немає. Також немає на сьогоднішній день жодних виконавчих проваджень.
Рейдери пішли на такі кроки, бо в них вже агонія. Вони програли суди і в такий спосіб намагаються неправомірними методами, через шантаж вимагати кошти.
Просимо ЗМІ та небайдужу громадськість тримати «руку на пульсі», бо тільки так ми зможемо відновити справедливість та притягнути до відповідальності відвертих злочинців.

З сайту Університету.

Тепер уявимо гіпотетичну картину. Скажімо я, скромний безробітний і багатолітній волонтер АТО, можу дуже легко підняти 500-700 добровольців АТО і патріотів. І як не дивно, такі як я, можуть це зробити, про що всі зацікавлені знають. За ідею. А ситуація з Університетом «Україна» знакова…

У хлопців на душі самі знаєте що… Чекають чогось обурливого… А якщо трохи підігріти…

Всі все розуміють. І про зовнішні і про внутрішні загрози. Не втирайте. Бо набридли. Мені, як автору жарту про Партію снайперів, те все давно відоме. Можу консультувати.

Безвідповідальна влада — ЗЛОЧИННА!

Глисти не наїдаються! Свиней на сало!

Бидлоеліту — під контроль!

Мабуть варто листа комусь написати… Поговорити з пусткою…

Президенту України Порошенку П.О.

Пане Президенте!

До Вас жорстка вимога — ініціюйте негайну відставку  політичного авантюриста і збоченця Авакова! Що, як не дивно знаходиться на посаді Міністра внутрішніх справ! Більше того, вимагаємо його негайного арешту, в рамках кримінального провадження, яке Ви, сподіваємося, ініціюєте особисто. Всі необхідні важелі у Вас є! Терпіти перебування цього малоосвіченого і не вихованого стукача КГБ-ФСБ при владі, вже категорично не можна! Якщо це упосліджене нещастя навіть не може вивчити державної мови, якою повинне спілкуватися по закону, то про що далі говорити?

Привертаємо Вашу увагу до рейдерського захоплення міжнародного Університету «Україна», організоване, за чутками, сепаратистами ДНР, що дали хабар міністру Авакову. Бездіяльність поліції, це лише підтверджує…

Просимо негайно перевірити цю інформацію і повідомити суспільство.

Наголошуємо, що захоплення невідомими терористами приміщень університетів в центрі європейської столиці є немисленим. Як і бездіяльність державного силового блоку.

Це все.

Вже без поваги.

Віктор Тригуб, редактор журналів «Музеї України» і «Нова Січ»

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.