Стартує п’ятий етап благодійного проекту «Створюючи нове майбутнє».

02 червня 2017, 14:12
Власник сторінки
0
51

З 1 по 30 червня 2017 в 11 гіпермаркетах мережі «АШАН рітейл» в Україні стартує п’ятий етап благодійного проекту «Створюючи нове майбутнє».

Мета - збір коштів на програми раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна дошкільного віку Всеукраїнської благодійної організації "Даун Синдром". За 3 роки у рамках цього проекту українці зібрали більше 500 000 грн., що дозволило організувати роботу груп для дітей 3-5 років , в яких були відпрацьовані методики підготовки наших малюків до дитячого саду, знайдені найбільш ефективні шляхи їх адаптації до дитячого колективу.

Ми вдячні компанії «АШАН рітейл» в Україні за можливість спільної реалізації цього важливого соціального проекту . На жаль, поки що, держава не фінансує благодійні програми нашої організації. І завжди приємно усвідомлювати , що в Україні є соціально відповідальні компанії – партнери, які підтримують позитивні зміни у житті людей з синдромом Дауна в нашій країні. Приходьте в Ашан за покупками і робіть пожертви в спеціальні бокси біля кас. Кличте рідних, друзів і знайомих! Зібрані кошти дозволять нам зробити ще один крок у створення нового, щасливого майбутнього для наших дітей. Слідкуйте за останніми новинами проекту в FB і на нашому сайті www.downsyndrome.org.ua. Ви можете підтримати проект зробивши пожертвування .

Будемо щиро раді всім , хто підтримає наш благодійний проект!

З повагою і надією на розуміння і взаємно цікаве співробітництво, прес-центр ВБО «Даун Синдром » тел / факс: +38 ( 044 ) 540-96-09

моб.тел : +38 063-365-71-50 Вячеслав Зирянов

Електронна пошта: zyryanov@downsyndrome.org.ua

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: благотворительность,синдром Дауна,«Ашан»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.