Благодійний турнір з боулінгу «Кубок відкритих сердець» зібрав 155 тис. грн на д

22 листопада 2016, 12:04
Власник сторінки
0
75
Благодійний турнір з боулінгу «Кубок відкритих сердець» зібрав 155 тис. грн на д

Вп’яте відбувся благодійний турнір з боулінгу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець 2016»

Вп’яте відбувся благодійний турнір з боулінгу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець 2016». Вже вдруге турнір пройшов у ТРЦ «Гулівер». Головна мета усіх турнірів — змінити суспільне неприйняття дітей з синдромом Дауна та зібрати кошти на освітні програми для дітей, які займаються у Центрі раннього розвитку. Цього разу турнір зібрав 155 тис. грн на допомогу дітям з синдромом Дауна.

 

«Компанії, що беруть участь у наших турнірах, повертаються до нас із року в рік. Коли команди грають в боулінг, футбол, пейнтбол, вони знайомляться з нашими дітьми. Саме тоді  усвідомлюють, що треба долати суспільне неприйняття дітей з синдромом Дауна, адже «сонячні» діти добрі, щирі, здатні розвиватись та надзвичайно потребують допомоги!» — каже Дмитро Яцкевич, директор Центру раннього розвитку.

 

Діти подарували  переможцям кубки чемпіонів. А також, аби віддячити командам, які дають їм можливість навчатись у Центрі,  подарували пиріг «Дружба», як символічний знак того, що цінують своїх вірних друзів.

 

«Благодійність — це моральний обов'язок. Це справедливо. Це нормально. Подібна практика є у багатьох компаній. У благодійних турнірах виграють всі, а значить, що і суперників тут не може бути. Ми граємо за ідею, а не за перемогу», — говорить Анна Власюк, HR-менеджер компанії Інфопульс, традиційного партнера цих спортивних змагань.

 

Разом з батьківською командою ВБО «Даун Синдром» цього року участь у турнірі взяли 14 корпоративних команд: Симпатик Груп, Райфайзен Банк Аваль, EY (Ernst & Young), Енергоатом, Crowe Horwath («Кроу Хорват ЕйСи Украина»), ING Bank, Мастергрупп, Зееландія, Deloitte, Syngenta (Сингента), Дарінет, Білий Шоколад, GSK (Глаксосмитклайн), серед них  генеральний партнер турніру — компанія Infopulse.

 

«Велика подяка організаторам і учасникам цього чудового турніру. Боротьба була справді запеклою і напруженою. Ми раді бути частинкою такого важливого соціального проекту, який дає можливість зібрати кошти для дітей із синдромом Дауна. Аби вони могли почуватися повноцінними членами суспільства», — додає Володимир Степаненко, капітан команди АТ «Райффайзен Банк Аваль», яка стала переможцем турніру.

 

Центр раннього розвитку ВБО «Даун Синдром» – це спеціалізований заклад, де діти з синдромом Дауна можуть отримувати освітні послуги, відвідувати заняття з дефектологом, логопедом, психологом та іншими профільними спеціалістами. Центр не підтримується державою  і функціонує лише  завдяки благодійним внескам окремих доброчинців та здебільшого – компаній, що беруть участь у турнірі. Саме завдяки заняттям у Центрі діти з синдромом Дауна отримують необхідні для життя знання, навички та можливість реалізувати себе в майбутньому.

 

Довідка

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» (www.downsyndrome.org.ua) заснована в 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна. Місія організації - поліпшення якості життя і створення нового майбутнього для людей з синдромом Дауна в Україні. В даний час ВБО «Даун Синдром» об'єднує понад 780 сімей з усіх куточків України.

2 вересня 2010 відкрито Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна, можливостями якого вже користуються більше 800 сімей з усіх куточків України.

Проекти, які реалізує відповідно до місії ВБО «Даун Синдром»:

- Центр раннього розвитку для дітей з синдромом Дауна - надає послуги раннього втручання, інформаційно-методичну підтримку інклюзивних та спеціалізованих дитячих садків, підготовка до школи, реформи в сфері дошкільної освіти;

- «Перспектива 21/3» - шкільне навчання, працевлаштування та автономне проживання для людей з синдромом Дауна;

- Українська медична група по синдрому Дауна - навчання медиків та впровадження новітніх національних стандартів медичного обслуговування людей з синдромом Дауна;

- «Подаруй один день з людям з синдромом Дауна» - волонтерський проект спрямований на соціалізацію молодих людей з синдромом Дауна;

- «Атлет» спортивно-реабілітаційний проект спрямований на фізичний розвиток дітей з синдромом Дауна. Діють 5 груп з плавання для дітей з синдромом Дауна від 3х років.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: благотворительность,турнир,синдром Дауна,команда ,боулинг,корпоративная социальная ответственность
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.