Кіно і Ленін

22 февраля 2016, 17:16
Владелец страницы
Президент Інституту реформ та розвитку Києва
8
1197

Ленін живий? На підступах до Національної кіностудії ім. О.Довженка складається таке враження. Зображення Леніна і досі "охороняє" кіностудію.

Прошу Міністерство культури України та ДержКіно України публічно пояснити, чому декомунізація не дійшла до цього важливого у сфері культури об'єкта?

Між тим, вчора, 21 лютого сплив дедлайн другого етапу декомунізації в України.

Київ ганебно провалив декомунізацію, більшість комуністичної символіки не демонтовано, щодо перейменування вулиць аналогічна ситуація.

Хочу наголосити, що перейменування вулиць, демонтаж радянських пам'ятників – немають жодного стосунку до пенсій та зарплат, це не питання економіки – це питання ідеології. Те, що на декомунізацію потрібно багато коштів – це міф. На виконання цих робіт не потрібно додаткових коштів з бюджету. Все це робиться за кошти балансоутримувачів в межах тих видатків, які вони і так отримують на свою діяльність.

Вимагаємо покарання столичних чиновників за невиконання закону про декомунізацію, тільки жорсткі заходи дозволять очистити Київ від спадку комуністичного режиму.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киев,Київ,декомунізація,Декоммунизация
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.