Кіно і Ленін

22 февраля 2016, 17:16
Владелец страницы
Президент Інституту реформ та розвитку Києва
8
1198

Ленін живий? На підступах до Національної кіностудії ім. О.Довженка складається таке враження. Зображення Леніна і досі "охороняє" кіностудію.

Прошу Міністерство культури України та ДержКіно України публічно пояснити, чому декомунізація не дійшла до цього важливого у сфері культури об'єкта?

Між тим, вчора, 21 лютого сплив дедлайн другого етапу декомунізації в України.

Київ ганебно провалив декомунізацію, більшість комуністичної символіки не демонтовано, щодо перейменування вулиць аналогічна ситуація.

Хочу наголосити, що перейменування вулиць, демонтаж радянських пам'ятників – немають жодного стосунку до пенсій та зарплат, це не питання економіки – це питання ідеології. Те, що на декомунізацію потрібно багато коштів – це міф. На виконання цих робіт не потрібно додаткових коштів з бюджету. Все це робиться за кошти балансоутримувачів в межах тих видатків, які вони і так отримують на свою діяльність.

Вимагаємо покарання столичних чиновників за невиконання закону про декомунізацію, тільки жорсткі заходи дозволять очистити Київ від спадку комуністичного режиму.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киев,Київ,декомунізація,Декоммунизация
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.