Тренінг: Стрес у переселенців: як допомогти собі і дітям при стресі

11 февраля 2016, 11:32
Владелец страницы
0
66

02.02.2016 у приміщенні Деснянського районного Центру зайнятості м.Києва відбувся тренінг на тему: «Стрес у переселенців: як допомогти собі і дітям при стресі». Цей тренніг був продовженням вже початої роботи для допомоги ВПО адаптуватись.


02.02.2016 у приміщенні Деснянського районного Центру зайнятості м.Києва відбувся тренінг на тему: «Стрес у переселенців: як допомогти собі і дітям при стресі». Цей тренніг був продовженням вже початої роботи для допомоги ВПО адаптуватись. Подібний тренінг вже проводився 26 лютого 2016 року і мав великий успіх.

Переселенці отримали нові знання щодо природи стресових розладів у 
мігрантів, щодо усунення чинників, які підтримують соціальну напругу. Також присутні набули уміння зняття психологічної напруги у себе і у дітей.

Подібні тренінги та семінари мають велике значення для ВПО. Оскільки люди відчувають підтримку з боку оточуючих їх людей, також мають поради висококваліфікованих спеціалістів

БО «Благодійний Фонд Український Дім», за адресою: Хрещатик, 2 веде активну діяльність для допомоги та підтримки ВПО в Україні.

Безкоштовна психологічна допомога надається в рамках реалізації ініціативи «Психологічні послуги для внутрішньо переміщених осіб з Криму та Східних регіонів України» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні»).

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.