У Києві потрібно змінити майже весь апарат чиновників

29 января 2016, 10:30
Владелец страницы
Президент Інституту реформ та розвитку Києва
0
70
У Києві потрібно змінити майже весь апарат чиновників

Реформи мають бути швидкими і дієвими. У першу чергу нам потрібно змінити майже весь апарат столичних чиновників.

Корупція просочилася в усі напрямки діяльності в столиці: і в транспорті, і в освіті, і в культурі, і в житлово-комунальному господарстві.

Про що можна говорити, якщо у нас велика кількість чиновників і керівників департаментів ще з команди Черновецького, з тієї команди, яка прийшла з єдиною метою — обікрасти населення.

Близько половини чиновників все-таки прибрали, але інші продовжують працювати на тих же посадах, а частина з тих, кого прибрали, просто перейшла на інші посади.

Тобто щодо головного питання, а це антикорупційна робота, майже нічого не зроблено. Що стосується реформ по інших напрямках, то якщо щось і робилося б, ми б з вами побачили результат, а поки, на жаль, все залишається на тому ж місці.

Знаєте, у нас з усіх реформ, напевно, сталася тільки одна — це міліцію змінили на поліцію, і всі жителі Києва побачили, що у нас їздять нові автомобілі з постійно включеними мигалками, а поліцейські стали активними користувачами соцмереж, але якихось серйозних зрушень і кроків, на жаль, ми не бачимо.

У першу чергу нам потрібно змінити майже весь апарат чиновників, які є і більше залучати молодь, тому що ті чиновники, які вже роками пропрацювали в цій корупційній системі вже нічого хорошого і позитивного не зроблять. Потрібно залучати молодь, яка має досвід, прекрасні ідеї і у яких, на щастя, ще немає поки якихось корупційних думок. Тільки так я думаю ми зможемо провести позитивні реформи в столиці і в цілому по всій країні.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: КМДА,корупція,Київ,Київрада,реформирование
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.